Hello New York!

/ Monika Kolářová

Týden módy v New York City poběží ve dnech 6. až 13. února. V harmonogramu se usídlilo na více než 80 designérů či značek. Z těch nejznámějších jmenujme například jména jako Tadashi Shoji, Nicole Miller, Jill Stuart, Hervé Léger, DKNY, Diane von Furstenberg, Carolina Herrera či Zac Posen.

První přehlídky odstartují již za několik hodin a my se netrpělivě těšíme na BCBGMAXAZRIA, Richard Chai, Tadashi Shoji i méně známé návrháře. Online streaming módních přehlídek na různých místech v rozsáhlém Lincoln Center, který přiblíží alespoň některé z nich, můžete dokonce sledovat zpětně ze záznamu, posun o šest hodin zpět tak najednou není velkým problémem.

Ani letos samozřejmě nechybí zapojení sociálních sítí, které mají na starost nejen dostávat jednotlivé přehlídky k více lidem, rychleji a s velkou porcí zábavy. Na oficiálním Facebooku můžete již teď sledovat nejnovější aktuality, o větší bezprostřednost se postará rozhodně Instagram, který se již před vypuknutím plní mnoha fotografiemi (nejen) ze zákulisí.

Nechybí samozřejmě ani účet na Pinterestu, oblíbené nástěnky mohou doplňovat i jednotliví účastníci, známí blogeři a zprostředkovávat tak momentální atmosféru před, během i po přehlídkách. Připomínám také oblíbený Twitter, na který nedají dopustit mnohé celebrity a rozesílají během prezentací jednu krátkou zprávu za druhou.

Foto: Pinterest