To nej z lednových obálek

/ Monika Kolářová

Za nejpůvabnější obálku volíme tu, která patří americké verzi časopisu Elle. Pro měsíc leden ji totiž zdobí jedna z nejúspěšnějších modelek světa Joan Smalls Rodriguez v šatech zdobených zlatými flitry.

elle us joan smalls

Mezi nejodvážnější řadíme obálku australské mutace oblíbeného Harper´s Bazaar, kterému propůjčila svoji tvář další z modelek – Miranda Kerr, která se nebála hlubokého výstřihu pod pupík a křiklavě rudé rtěnky.

hb australia miranda kerr

Portugalský Vogue vyhrává cenu pro obálku nejnápaditější, objevily se na ní dvě úspěšné modelky April Tiplady a Maddison Brown v modelech Valentino, které nafotila Nicole Bentley. I přesto, že naprosto shodná obálka už byla použita v říjnu v australském Vogue, s jistotou stála za opakování.

vogue portugal

Nejočekávanější obálkou byla ta od časopisu W Magazine, její lednovou tváří se totiž stala herecká legenda George Clooney oděný od hlavy až k patě do puntíků.

w magazine

Za nejzajímavější obálku volíme tu z lednového Interview magazine, představuje se na ní v úžasné atmosféře vdova po Johnu Lennonovi japonsko-americká výtvarná umělkyně Yoko Ono.

inteview yoko ono

Závěr musí patřit romantice. To nej z této kategorie nemůže vyhrát nikdo jiný než manželé Victoria a David Beckham, kteří se nechali zvěčnit na obálku pařížského Vogue.

vogue paris

Foto: Pinterest