10 outfitů slavných, které rozhodně stojí za zmínku

/ Redakce

Sledování outfitů slavných nás hodně baví. Inspirují nás! Často právě díky nim se odhodláme ke koupi zajímavého modelu, pro který dlouho sbíráme odvahu nebo jen tiše sníme o tom, že jednou budeme rovněž tak krásné.

Prezident USA Barack Obama společně s manželkou zažili rušný pracovní a společenský týden. Nejdříve navštívili 90.letou britskou královnu a poté hostili řadu celebrit v Bílém domě. Pro setkání se zástupci britské královské monarchie Michelle Obama zvolila nádherné šaty výrazného odstínu, který k její barvě pleti vysloveně sedl. První dáma USA je vskutku inspirací pro své vrstevnice, protože se rozhodně neřadí mezi unylé, nudné ženy bez fantazie.

Do Bílého domu byla pozvána herečka Emma Watson, která se právem stala poslední léta módní ikonou. Model od značky Osman vynikal mezi všemi.

Ani Emily Ratajkowski se na červeném koberci neztratila a v šatech od Monique Lhuilier zářila vkusem a naprostou elegancí.

Herečka Naomi Watts byla božská v bledě modrých šatech z módního domu Prada.

Dle zahraničních módních médií se vítězkou na poli nejlépe oblečených celebrit minulého týdne umístila Elizabeth Olsen v bílých dlouhých šatech z dílny Alexander McQueen.

Florence Welsch se drží současných trendů a nezapomíná na kalhotový kostým ušitý z jedné látky. Máte už rovněž jeden ve svém šatníku?

Florence Welch

Herečka 50 odstínů šedi Dakota Johnson nikdy nechce zapadnout a ztratit se v davu. Výběr džínové bundy s výraznými aplikacemi je toho důkazem.

Hilari Rhoda vsadila na model z italského domu Fendi, který ji padl jako ulitý.

Hilari Rhoda

Kerry Washington v šatech od Dolce & Gabbana byla naprosto úchvatná. Tyto šaty by chtěla mít ve své skříni každá z nás. Navíc zcela jednoduché sandálky dotvořily naprosto dokonalý celek, který vše podtrhl už jen úsměv americké herečky.

Maskáče jsou stále trendy a celebrity tento styl mají hodně rády a to jak v podobě kalhot, tak v případě zpěvačky Gwen Stefani rovněž v podobě mikiny, která vojenský styl narušuje pouze volánky na hrudi.

Foto: Profimedia.cz; facebook.com; fashionista.com