11 outfitů britské vévodkyně Kate na oficiální návštěvě Indie

/ Redakce

První oficiální cesta ostře sledovaného britského královského páru Williama a Kate od narození dcery Charlotty vedla do Indie. A Kate si nezapomněla vzít hory kufrů plných outfitů, které se jistě opět zapíšou do dějin a ženy si je budou toužit pořídit. Tak je to vždy, když se Kate nebo nyní i její malá dcera obléknou a zvěční.

Pro výstup z letadla vévodkyně Kate zvolila velmi vkusný a minimalistický světle žlutý kabát z dílny Emilie Wickstead a k němu zvolila jednoduché lodičky tělové barvy. V jednoduchosti je stále krása, díky bohu.

emilia wickstead coat

Pro sportovní oficiální aktivity zvolila Kate dlouhé šaty volného střihu z dílny indické návrhářky Anity Dongre, čímž této zemi složila jistě poklonu.

indicka designerka Anita Dongre

Pro oficiální večerní slavnosti uctívající 90. narozeniny Katiny tchyně, královny Elizabeth II., zvolila dlouhou róbu Temperley London.

temperley london

 

Pro uctění památky Kate opět dodržela dress code v jednoduchosti a zvolila košilové krémové šaty Emilie Wickstead, které ji potrápily a občas odhalily více než měly v důsledku silného větru.

Emilia Wickstead

Pro setkání s hlavními představiteli a premiérem Indie Narendra Modi zvolila vévodkyně zelené šaty Temperley London.

Temperley london 1

Pro uvítací večeři Kate zvolila dlouhé šaty ostře modré barvy Jenny Packman, které zahalily zcela její postavu, přesto vypadala naprosto božsky.

Jenny Packham

Třetí den u příležitosti festivalu Bihu Kate zvolila dlouhé šaty volného střihu Anny Sui.

anna sui

Po indické vesnici Pan Bari se Kate procházela v nádherných šatech ke kolenům, které ji velmi slušely.

topshop dress

Na oficiální večeři s králem a královnou Bhutan si Kate vyrazila v šatech od americké návrhářky Tory Burch.

Ani déšť vévodkyni nepokazil náladu a v šatech z dílny Alexander McQueen rozdávala úsměvy na všechny strany.

Kdo by nechtěl vidět div světa jménem Taj Mahal? Ani britský královský pár si tuto příležitost nenechal ujít a Kate uchvátila davy fanoušků v šatech Naeem Khan.

naeem khan

Foto: Eonline.com; Pinterest.com; Facebook.com