11 outfitů z Cannes, které měly zůstat raději uzavřené v šatníku

/ Redakce

Filmový festival na jihu Francie v Cannes je vždy pastvo pro oči módních nadšenců, ale i zde slavní umí šlápnout vedle, alespoň podle našeho názoru. Kdo podle šéfredaktorky Iconiqu šlápl vedle?

Těhotná americká herečka Blake Lively byla ozdobou letošního filmového festivalu v Cannes, nicméně ne všechny její modely byly trefou do černého. Tmavé šaty připomínající kombinaci ultra přiléhavých šatů a sportovního dresu nebyly zrovna nejkrásnější, nicméně sandálky jsou dech beroucí. Ani zlaté sametové šaty od Valentino této herečce příliš dobrou službu neudělaly, působily neforemně a z Blake dělaly tzv. starou mladou.

Blake Lively

Blake Lively

Blake Lively

Blake Lively

Eva Langoria rovněž několikrát zazářila, bohužel tyto černé šaty z ní udělaly obtloustlou paní domácí, která se rozhodla vyrazit do lepší společnosti.

Eva Langoria

Eva Langoria

Americká herečka a bývalá modelka Chloe Sevigny rozhodně neměla šťastnou ruku při výběru šatů. O tomto modelu se opravdu nedá říci nic pozitivního.

Chloe Sevigny

Chloe Sevigny

Herečka Julianne Moore patří osobně mezi mé favoritky, co se módy a stylu týká. Ve svém věku je vždy elegantní a nádherná, ale tentokrát mě nijak neoslovila ani nenadchla. Prostřihané šaty působí tak nějak lacině a pro tuto dámu velmi nevkusně. Ani lesklý model s proklatě hlubokým výstřihem nedodával Julianne eleganci, na kterou jsme u ní zvyklí.

Julianne Moore

Julianne Moore

Julianne Moore

Julianne Moore

Victoria Beckham vsadila na korzetový top a kalhoty mající mimořádně vysoký pas, nicméně v podání této ultra štíhlé designérky tato kombinace vyšla na prázdno, i když svou zajímavostí se na červeném koberci rozhodně vyjímal.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Kendall Jenner ráda šokuje a v Cannes se jí to rozhodně opět povedlo. Tento model připomínající postavu z pohádky oblečená neoblečená do takto noblesního prostředí zkrátka nepatří.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Herečka Susan Sarandon ráda světu dokazuje, že stárnout je umění královen, ale v šatech připomínající kabát s dvouřadovým zapínáním a proklatě vysokým rozparkem této stále krásné dámě nesvědčí. Je to sice mimořádně zajímavý model, ale k věku Susan se jednoduše nehodí.

Susan Sarandon

Susan Sarandon

Herečka ze slavné ságy o upírech Kirsten Stewart to s ležérností tak trochu přehnala.

Kirsten Stewart

Kirsten Stewart

Dcera slavných rodičů Lily Rose Depp je po své matce Vanesse Paradis extrémně štíhlá a šaty na ní často visí jako pytel brambor, ale tento průsvitný model z ní navíc vytvořil malou holku trpící anorexií, která si není jistá, zda miluje Karla Lagerfelda nebo Šeherezádu.

Lily Rose Depp

Lily Rose Depp

Foto: Facebook.com; Getty Images, Profimedia.cz