Trendy hodinky

/ Redakce

Hodinky jsou jedním z doplňků, které jsme donedávna přiřazovali především pánskému šatníku. Ty doby jsou již dávno pryč a dnes jsou i pro ženy hodinky podstatným módním doplňkem.

Trendem posledních let byly celokovové hodinky s výrazným logem na ciferníku, které se stávaly často objektem fotek na Instagramu. Metalické barvy jsou stále in, kovové hodinky už se dají považovat za něco, co své nejlepší časy zažilo. A právě z tohoto důvodu slaví velký návrat hodinky s koženým páskem!

Na první pohled se mohou zdát nudné a nezajímavé. Věřte, že v celkovém vzhledu dokáží sehrát významnou roli stejně jako ty metalické. Navíc máte možnost měnit vzhled pokaždé. Když vyměníte pásek. Jak tedy vytvořit outfit sestavený na bázi hodinek?

Pracovní šik
Do práce zvolte zavinovací šaty s potiskem, pohodlné uzavřené lodičky nebo baleríny a doplňte celek jen jemným řetízkem.

1

Městské pohodlí
Po práci si dopřejte více pohodlí a k oblíbeným džínům a jednoduchému topu dodejte výrazné a zajímavé šperky různých metalických odstínů, které dotvoří outfit, aniž byste musely složitě přemýšlet, co na sebe.

2

Víkend se stylem
Víkend se nese ve znamení „boyfriend“ roztrhaných džínsů a tenisek. Doplňte vše například lehkým svetříkem zakasaným do kalhot nebo topu s “V” výstřihem. V tomto outfitu nechte hodinky vyniknout jako unikátní kousek.

3

Dámská jízda
Na povedený dámský večírek zvolte vlající minišaty a lodičky s otevřenou špičkou. Nezapomeňte dodat k hodinkám významný náramek, který zároveň harmonicky doladí celek.

4

Foto: Instagram