-->

Victoria Beckham oslavila 10. výročí značky: Jakou message vyslala do světa?

/ Lenka Komrsková

Victoria Beckham oslavila 10. výročí své značky návratem do Londýna a veřejnou show na Picadilly Circus.

LFW premiéra

Posh Spice z legendární girl power party Spice Girls, matka čtyř dětí, manželka Davida Beckhama a super úspěšná módní návrhářka. Victorii Beckham samozřejmě nemusíme moc představovat, ale její životní vrcholy sumarizovat můžeme. Elegantní Vicky oslavila už 10 let existence své stejnojmenné značky a oslava byla grandiózní, svou kolekci poprvé předvedla v rodné Anglii a zároveň se poprvé zúčastnila London Fashion Week.

Veřejnost zahrnuta!

Zatímco VIP show zahrnovala celou její rodinu, která si nenechá ujít jedinou příležitost podpořit milující matku a manželku, událost se neobešla ani bez významných osobností z oboru, jako je např. Kim Jones. Přehlídka pro jaro a léto 2019 se odehrála v Thaddaeus Ropac Gallery v Dover Street, Victoria si však zaplatila také nejvyšší reklamní LED obrazovku na Picadilly Circus a celou show promítala pro Brity i turisty přímo v centru Londýna.

Girl Power

I přes svůj enormní úspěch u celebrit z řad hereček, zpěvaček i dalších umělkyň je ambiciózní designérka stále nervózní z každé přehlídky. I proto chtěla výroční přehlídkou vyvýšit ženu. “Kolekce oslavuje ženy, nejen typu Victoria Beckham, ale zkrátka všechny,” vyjádřila návrhářka message jarních modelů, které jsou mimo jiné o kontrastech. A hlavně o stylovém pohodlí, jež businesswoman a matka čtyř dětí potřebuje. Očekávejte trendy v podobě červené barvy, síťoviny, sak, slip šatů i topů, midi a maxi délek, proužků i květin – ale v podání noblesní Victorie. K uvolněné super chic kolekci můžeme jen gratulovat.

Hold Marcu Jacobsovi

Jak už bylo jasné z opulentního veřejného live streamu, Victoria nezapomíná ani na své fanoušky. Proto se po přehlídce konal meet and greet v jejím butiku, kde podepisovala trička z limitované výroční edice. Ústředním motivem se stala sama Victoria v obrovské nákupní tašce, čímž odkazovala na obdivovanou kampaň Marca Jacobse, který posloužil jako jasná inspirace a v idee ji navíc nadšeně podpořil.