3 módní bible, které si musíte přečíst

/ Redakce

Redakce Iconiq miluje módu a knihy zároveň. Rozhodly jsme se tedy tyto dvě věci skloubit dohromady a máme pro vás tipy na ty nejlepší fashion books.

Fashion Now 2

Fashion Now 2 je rozšířeným vydáním průvodce světem nejvýznamnějších módních návrhářů světa od největších hráčů v mezinárodním průmyslu po sportovní a nezávislé značky, který připravil kultovní britský časopis i-D. Fotografie odrážející nejlepší módu a styling pocházejí z archivu časopisu. Textovou část tvoří úvod zakladatele a šéfredaktora a články o faktorech, jež ovlivňují dnešní tvář módy: systém módních přehlídek, postavení návrháře pro celebrity a rostoucí význam pánské módy. Zkrátka módní příručka, kterou by měl mít každý, kdo se o módu alespoň trochu zajímá ve své knihovně.

Fashion Now Book 004

How to be Parisian 

Napsáno čtyřmi uznávanými francouzskými ženami Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline de Maigret a Sophie Mas. How to be Parisian se stal v loňském roce bestsellerem a není se čemu divit. Kniha vás provede užitečnými tipy a radami, které z vás udělají pravou Francouzku.

How-To-Be-Parisian-Wherever-You-Are

Raf Simons

Biografická kniha tototo belgického designéra, která zaznamenává vzestup jeho kariéry v módním průmyslu. Počínaje jeho vlastní značkou, prací pro Jil Sander až po Dior. Knižní “must have” pro všechny Rafovi fanoušky.

fashion_raf_simons