3 srpnové kousky, které musíte mít

/ Redakce

Léto ještě zdaleka neskončilo, ale ve většině obchodech a buticích zuří slevy a štendry se uvolňují podzimním kouskům. A tak ještě než všude zavládne podzimní nálada, měla byste si ulovit alespoň tři kousky do svého šatníku, bez kterých se na závěr léta doslova neobejdete.


402059af3c23d1d1c83cead83f330d45Áčková sukně
Jestli ji ještě nemáte, je čas si ji pořídit a jestli ji už máte, jedna vám zaručeně stačit nebude. Řeč je sukni áčkového střihu v midi délce. Právě tenhle kousek oblečení je jedním z těch nejženštějštích a věřte nebo ne, sluší ženám štíhlým i těm baculatým. Hodí se na den do práce i na procházku a parádu s ní uděláte i na večerní party pod širým nebem.

a1c53c4587ec5ca21c3a337043f62fbeKimono
Asijské vlivy jsou letos v létě na trendech hodně viditelné, ať už jsou to vzory nebo střihy. A právě střih kimonového kabátku je jedním z nejvýraznějších. A proč byste jedno kimono měla mít? Jedná se o celkem univerzální kousek oděvu, kterým neurazíte v žádnou denní dobu, může působit uvolněně, stroze i sexy, podle toho jak a k čemu si jej obléknete.

7599353cd332da5f8e4f17ea8d2da872Mikina s potiskem
Možná si teď říkáte, že mikina s nápisem není zrovna kousek oblečení, který by se hodil pro každého, ale opak je pravdou. Mikina dává nový rozměr sukním, ať už áčkovým, pouzdrovým nebo tylovým a naopak s džínami nebo tepláky navozuje pocit pohodlí a volna. Není tedy důvod, proč by měla ve vašem šatníku chybět.

Zdroj foto: Pinterest.com