-->

3 typické problémy nového vztahu

/ Anna Basiková

Nový vztah, nový začátek. Někdy se ale v každém novém vztahu opakují ta stejná úskalí. Jak je zvládnout?

Budete se líbit jeho rodině a kamarádům?

Když vás partner poprvé přivede do své party nebo představí rodině, nemusí to být vždy úplně příjemné. Tihle pro vás vlastně cizí lidé se vás budou pravděpodobně vyptávat na spoustu věcí a dívat se na vás budou velmi kritickým pohledem. Pro vás je tedy důležitá jedna věc, buďte sama sebou! V žádném případě si před nimi na nic nehrajte, buďte milá, ale upřímná. Na vše jim odpovězte popravdě. Pokud vám ale budou jejich otázky nebo vtipy nepříjemné, nebojte se to říct.

Stejný smysl pro humor

Co přijde někomu vtipné, absolutně nemusejí ostatní pochopit, nebo si váš vtípek mohou vyložit úplně opačně. Proto bude možná lepší, když se před novým partnerem některým vtipům vyhnete. Například vtipy o jeho rodině, kamarádech nemusí pochopit a nevinný žertík se tak může otočit proti vám.

Minulost

Na začátku každého vztahu je asi nepříjemné poslouchat o partnerově bývalé lásce, ale buďte ráda, že před vámi nic neskrývá a je k vám upřímný. Vy byste to měla dělat stejně. Pokud za sebou máte něco nepříjemného, co by mohlo (i nemuselo) váš vztah nějak ovlivnit, rozhodně to partnerovi řekněte. Stejně by to jednou zjistil.