3 úspěšné a krásné ženy po čtyřicítce. Známe jejich tajemství.

/ Redakce

Jeden populární lifestylový magazín hlásá, že život začíná po čtyřicítce. A my musíme souhlasit. Kate Winslet, Cate Blanchett a Victoria Beckham jsou toho jen důkazem. V čem tkví to tajemství?

Jedno mají všechny tři dámy společné. Dělají to, co je baví. Dělají to, co milují. Dělají to, v čem vyzrávají a posunují dál. Mají styl a hodně dětí.

Kate Winslet

Své jméno proslavila s lodí, která šla ke dnu. Její kariéra však stále stoupá vzhůru. Je držitelkou řady filmových cen a tváří řady značek. V poslední době ji média obdivovala pro její krásu, styl a eleganci. Kate zkrátka zraje do ryzí ženské krásy. Nikdy nepatřila mezi vyhublé herečky. Její tvary jsou kypré a ona ví, jak je prodat. Snad právě proto byla třikrát vdaná a porodila celkem tři děti.

88th Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, America - 28 Feb 2016

kate-winslet-longines-boutique-opening-in-london-11-24-2015_1

katewinsletstjohnspring2012_thumb

Victoria Beckham

Kdyby se nebyla vdala za úspěšného a oblíbeného fotbalistu Davida Beckhama, její sláva by pravděpodobně rychle uvadla. Členky bývalé dívčí skupiny Spice Girls se v sólových drahách příliš neuchytily a rychle zmizely z titulních stran. Victoria se však stihla vdát a vzít si jméno Beckham a zůstat na výsluní. Dnes však už není jen manželkou, ale rovněž úspěšnou módní návrhářkou a ikonou, kterou následuje celý svět. Je manželkou čtyř dětí, které jdou ve šlépějích svých rodičů.

celeb-style-vb

Victoria Beckham, son mari David Beckham et leurs enfants Brookl

Cate Blanchett

Charismatická herečka ověnčena mnoha uměleckými cenami, matka čtyř dětí (nejmladší dceru adoptovala ve svých 45 letech) a od roku 1997 vdaná za jediného muže. V dnešní době to zní jako pohádka. Snad právě tato stálost a spokojenost se odráží v ryzí kráse této ženy, která patří mezi nejlépe oblékané celebrity světa.

Cate Blanchett Alexander McQuenn

88th Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, America - 28 Feb 2016

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Pinterest.com