3 způsoby, díky kterým nejlépe vyčistíte pleť

/ Redakce

Máte pocit, že vaší pleti k dokonalému vyčištění nestačí pouze čistící gel, nebo micerální voda? Vyzkoušejte tyto 3 způsoby čištění a dopřejte své pleti absolutní detox!

 Sonický kartáček

Sonický kartáček díky ultrajemným štěninkám a sonickému pohybu zajistí až 10x efektvinější a preciznějěí čistění pleti. Dokonale vám vyčistí póry, odličí a prokrví pleť, která je pak po aplikaci zářivější. Na trhu je hned několik výrobců kartáčků. Vyrábí je například legendární Clarisonic, Braun, Cliniq, Philips nebo Olay. Používají se v kombinaci s jakýmkoliv čisícím gelem na vlhkou pleť.

Mia-2_3-new-colours

 

Multifunkční kartáček

Tento produkt představila značka Foreo Luna. Jedná se o silikonový kartáček, se kterým pleť čistíte stejným způsobem jako se sonickým kartáčkem. Luna vydává transdermální impulsy do povrchu kůže a tím kromě dokonalého čistění zlepšuje i její vzhled. Díky silikonu je snadno omyvatelný a tím pádem i vysoce hygienický. Právě to je jeho možnou výhodou v porovnání se sonickým kartáčkem. Nemusíte dokupovat a obměňovat hlavice.

foreo-lunaPleťové houbičky

Speciální konjak houba pochází z japonské rostliny, která je 100% přírodní. Zajístí opravdu šetrné, ale řádné vyčístění vaší pleti. Je pro všechny typy pleti a to i pro citlivou pleť. Houba se při použítí namáčí a krouživými pohyby s ní čístíte pleť. Použít se dá jak samotná, tak i s čistícím gelem.

s1589472-main-zoom