4 chyby, které děláte, když jste single

/ Redakce

Single život má jistě své výhody. Ale dříve nebo později vás stejně přestane bavit a vy zase zatoužíte mít vedle sebe chlapa. Někdy ale někoho najít pořádně trvá a často si za to můžeme samy. Proč?

Jste moc urputná

Když se ve vaší blízkosti objeví hezký chlap, úplně změníte své chování. Z té inteligentní holky je najednou trapná koketa, která se nesnaží o nic jiného, než zaujmout dotyčného. Trochu přibrzděte, buď se vás ten chlap lekne, nebo vás bude chtít dostat jen do postele.

Rezignovala jste

Správný protějšek už hledáte pěkne dlouho a jednoduše vás to přestalo bavit. Zařekla jste se, že už na hledání pravé lásky kašlete, že budete radši sama. A aby toho nebylo málo, přestala jste se o sebe starat, protože proč taky. Nebuďte zapšklá a pesimistická, je to zbytečné.

ezgif.com-resize (17)_3

Nemyslíte na nic jiného

Jediný smysl vašeho života je hledání nového partnera. O nic jiného vám vlastně momentálně nejde. Teď vám řekneme to největší klišé o lásce, které ale, ať chcete nebo ne, funguje. Láska přijde, když to budete nejmíň čekat.

Bojíte se

V minulém vztahu jste hezký chvil zažila opravdu málo a tak se bojíte, že se spálíte znovu? Takhle ale přece nemůžete žít. Jen buďte opatrná, až budete začínat nový vztah. Neveřte mu všechno hned na začátku a jděte na to pomalu.

tumblr_inline_njtj2bN4IQ1so8yl9