4 Hot trendy pro rok 2016

/ Redakce

Připravili jsme pro vás ty nejvíce hot trendy letošní jara a léta. A máme také dobrou zprávu, kterou ocení předvším vaše peněženka. Pro vybrané trendy nemusíte chodit daleko. Najdete je doma, nebo si je stačí s trochou šikovnosti vyrobit. Pojďte se podívat, co z vašeho šatníku oprášit.

Lace up

Tento trend šněrování jste mohli zaznamenat už loni. Tento rok se ale stává ještě více trendy. A o co že jde? O detail v podobě sněrování. A to v podstatě čehokoliv! Topů, basic triček, svetrů ale například i bot. Ty představil Alessandro Michele v kolekci Gucci SS16. Podobné kousky najdete v Zaře, H&M, Mangu nebo můžete vyzkoušet DIY variantu.

PicMonkey Collage

Patches

Určitě si záplaty a nášivky pamatujete ještě z dětství. Také jste je tolik milovali? Pokud ano, nebojte se je nosit i teď. Tento pop-artový trend je zpět a nosí se úplně všude. Je jen na vás, který kus oblečení si vyšperkujete.

New_York_Fashion_Week_spring_2016_street_style3

Athleisure

Styl, který je definován jako „aprés sport“ nebo „gym-to-office“. Jednoše tento „sporty styl“ působí, jako kdybyste šli z fitness centra přímo na fashion show. Mezi průkopníky tohoto trendu patří především Alexander Wang. Athleisuere si oblíbila napřklad modelka Gigi Hadid. Podmínkou pro tento sporty look je doplnit ho alespoň o jeden přiznaný fashion kousek. Od teď nemusíte nosit legíny pouze na lekci jógy.

PicMonkey CollakgeOff shoulders

Pokud jsou na vás výše uvedené trendy příliš extravagantní, zkuste odhalená ramena. Jednoduché, efektivní a zároveň velmi rafinované. Zkusit můžete topy, nebo šaty. Dejte však pozor na ramínka od podprsenky. Ty musí být v tomto případě také „off“.


AKS0340-shoulder