4 tipy z pánské módy, jež na podzim vidět NECHCEME

/ Redakce

Je to každý rok stejné a nás to pořád nepřestane překvapovat. Ještě se ani nezačala pořádně rozjet jedna sezóna a už nám módní svět přináší inspiraci na sezónu další. Právě teď tak celý módní svět žije trendy podzim/zima 2016. My se tentokrát ohlédneme za proběhlými pánskými přehlídkami, na kterých nás ledascos udivilo.

Nevím jak vy, ale mě se jen málokdy stane, že bych nad nějakou kreací módních návrhářů zakroutila hlavou. Povětšinou je beru jako umění, které se ani nehodí vynášet na ulici. Na pánských týdnech módy mě však pár kousků doslova píchlo u srdce a v mysli vytanula myšlenka „Prosím, tohle snad nemyslí vážně…“

Maison-Margiela-Fall-Winter-2016-Paris-Fashion-Week-11Pánové v elasťácích
Mám slabost pro muže nebojící se módních výstřelků, nosících šaty a sukně nebo neidentifikovatelné hábity. Pro muže v elasťácích sahajících do půli stehen ale nemám pochopení jindy než na Tour de France. Jenže kreativní ředitel značky Maison Margiela, John Galliano, má zcela odlišný názor a na módní mola vpustil elasťáky hned v několika variantách.

Andrea Crews, Menswear Collection Fall Winter 2016 in ParisMuži v crop topech
Nefandím crop topům ani u žen, natož když v nich vidím pobíhat muže. Takový kousek je podle mého názoru příliš zženštilý i pro transexuály. Není tedy divu, že mě kolekce značky Andrea Crews, plná unisexových streetových kousků, nenadchla a co víc, spíš vyděsila.

Julien-David-Fall-Winter-2016-Paris-Fashion-Week-15Růžový župan
Růžová je sice barva, která sluší každé ženě, ale určitě mi dáte za pravdu, že sluší jen málokterému muži. V kombinaci s županovitým kabátem, jaký jsme viděli na přehlídce Julien David, je to vražedná kombinace, kterou prosím neeeee.

Walter-Van-Beirendonck-Fall-Winter-2016-Paris-Fashion-Week-13Babiččina zástěra
Mám ráda, když muž zůstává mužem, ať má na sobě lesklou košili, flitrové kalhoty nebo šaty, móda je přeci vyjádřením postojů, názorů a jistou rebelií. Ale model belgického designéra Waltera van Beirendoncka, je pro mě záhadou. Ani v babiččině zástěře by muž nepostrádal „koule“ víc.

Zdroj foto: Archiv