5 aplikací, které vám usnadní život

/ Silva Arsenie

Zase nestíháte, zapomínáte pít, nevíte co vařit a neustále stojíte v kolonách? Máme pro vás 5 skvělých aplikací, které vám s těmito problémy pomohou a usnadní vám život. Stáhněte si je hned teď!

Sleep Cylce

Skvělá aplikace pro ty, kteří trpí neklidným spaním a ráno mají problém vstávat. Zaznamená kvalitu vašeho spánku a probudí vás v takové fázi, aby se vám vstávalo co nejlépe a samozřejmě včas.

giphy

Nike+ Training Club

Nemáte čas nebo peníze na návštevu fitka? Konec výmluvám! Do létní formy zbývají už jen 3 měsíce. Takže si stáhněte tuhle aplikaci od Nike a pusťte se do toho. A bez výmluv!

SW15008_NIKE-ChiaraFerragni_Training01_HD

Water Your Body

Pitný režim je více než důležitý. Ale kdo má čas neustále celý den myslet jen na pítí? Pořiďte si aplikaci Water Your Body, která na to bude myslet za vás.

large

Waze

Pospícháte a potřebujete se vyhnout zácpě? Stáhněte si aplikaci Waze! Ta je vytvořena na základě nejaktuálnějších dopravních zpráv od řidičů. Upozorní vás nejen na rozkopanou cestu, nebezpečí na silnici, ale i na stojící kolonu nebo stopující policisty. Navigaci je ale třeba si zapnout ještě před jízdou. Během jízdy vám totiž chytře nedovolí telefon ovládat.

Waze

Jamie Oliver Recipes

Dochází vám inspirace při vaření? Jamie Oliver má pro vás záplavu jednoduchých a přehledných receptů.

jamie-oliver-01