5 beauty produktů, které zachrání vaši pleť v letadle

/ Redakce

Cestování je tak skvělé! Tedy až do chvílé, kdy sedíte v letadle a čelíte nadmořskému tlaku a nepřiměřené klimatizaci. A vaše pleť trpí. Obzvlášť při dlouhých letech. Jak tomu tedy předejít? Přibalte si na palubu těchto 5 beauty nezbytností a uvidíte, že po přistání bude vaše pleť opět zářit!

Maska

Čeká vás dlouhý let? Využijte volného času a dopřejte si intenzivní masku, která vaši pleť vyživí a rozzáří. Ideální na cesty budou látkové masky, které vám nezaberou prakticky žádné místo a jsou jednorázové. Seženete ve stojanech Beauty to go v Sephoře.

sephora-green-tea-sheet-mask-1Sérum

Poté použijte pár kapek energizujícího séra, které se díky aplikaci masky krásně vpije do pleti. Nová tekutá péče od Lancôme Énergie de Liquid Care je svěží jako voda, koncentrovaná jako sérum a hydratující jako krém. Navíc je nabitá antioxidanty, které ochrání naši pleť před volnými radikály, což je v tuto chvíli více než žádoucí.

Tip: Abyste se netahali s celou lahvičkou, využijte jednorázové testery, pro které zajděte do své oblíbené parfumerie.

Lancome-Energie_de_Vie-Liquid_Care

Hydratační krém

Pamatujte, že jakákoliv cesta se neobejde minimálně bez kvalitního hydratačního krému. Ideální je například 8 hours Cream od Elizabeth Arden, který zvládne hydratovat jak vaši pleť, tak i ruce a rty.

DSC01537

Termální voda

Neboli zázrak ve spreji. Dokáže zklidnit vaši pleť, osvěžit vás, probrat unavené oči, zahojit rány a zvládnete se s ní dokonce i odlíčit. Skvělé jsou buď od Vichy, Avéne nebo La Roche-Posay.

all

Odličovací ubrousky

Budou se hodit na otřetí zbytků masky a odlíčení. Také je využijete na očistění rukou. Mimoto budou přeci jen šetrnější než vlhčené ubrousky od letecké společnosti. My v redakci jsme si oblíbili tyto od Sephory, která jsou v mini travel verzi, takže zaberou minimum místa.

0d6d8c57d06a6a80b666a0da28b46addeff55e41