5 casual outfitů podle Victorie Beckham

/ Redakce

V poslední době jsme si oblíbili formálně neformální looky módní ikony Victorie Beckham! Popravdě, její outfit s teniskama? Kdo by jej nenosil. Dokonale snoubí minimalismus s rafinovaností a dodá jim špetku ženskosti. Tak, jak dokáže Victoria interpretovat aktuální trendy ,umí zkrátka málokdo. Proto jsme našli 5 looků, které stojí za to vyzkoušet!

1.Total black

Možná si říkáte, co je na černém outfitu tak skvělého. Ono koulzo spočívá především v tom, že jej můžete přizpůsobit každému stylu. Zvolíte li jemně zvonové formální kalhoty, pod které si nazujete vysoké lodičky, dokáží vám skvěle prodloužit nohy. Ano i nízké a drobné Victorii! Doplit jej černou volnou halenkou zase napomůže vybalancovat siluetu a dodat tu správnou dávku ženskosti a tajemství. Nezapomeňte na doplňky! Například excentrické psaníčko a velý náramek budou k tomuto outfitu ideální.

5-casual-victoria-beckham-outfits-that-actually-work-in-real-life-1826863.600x0c 2.Svetřík + midi sukně + kontníčkové boty

Outfit, který vytvoříte v podstatě v rámci pár minut a který se hodí na každou příležitost? Lehký svetřík, midi sukně a kontníčkové boty budou vašimi nejlepšími přítelkyněmi. Můžete experimentovat s potisky, barvami a texturami, veřte, že vás nikdy tato kombinace nezklame. 5-casual-victoria-beckham-outfits-that-actually-work-in-real-life-1826867.600x0c 3. Rolák + cropped kalhoty + tenisky

Pokud hledáte look vhodný na “casual friday” poté vám tenhle jistě padne do oka.  Minimalistický outfit s rolákem a kalhotami zkrácené délky dokáží být tím nejpohodlnějším oblečením na světě. Navíc když je doplníte o moderní tenisky, nebudete chtít nosit nic jiného.

5-casual-victoria-beckham-outfits-that-actually-work-in-real-life-1826871.600x0c 4. Vzorované šaty + kozačky

Snad nejjednoduší je, podle vzoru Victorie, zvolit jednoduché a efektní vzorované šaty a doplnit je o kozačky nad kolena. Nemusíte se zbytečně namáhat přemýšlením, jak outfit a s jakými kousky sestavit. Stačí jednoduše navléct šaty a jste připravené vyjít do rušné ulice. Doporučujeme volit zábavné vzory, ale i neobvyklé střihy a siluety, které outfitu dodají na zajímavosti.
5-casual-victoria-beckham-outfits-that-actually-work-in-real-life-1826875.600x0c 5. Kabátek + formální kalhoty + baleríny

V chladnějších dnech pak nešlápnete vedle s minimalistickým kabátkem, formálními kalhotami a balerínami. Navíc pokud opásáte kabát, dokáže vám vytvořit siluetu přesípacých hodin, po které tolik žen touží. Dopňte je o méně formální boty tak, aby se vše vybalancovalo.
5-casual-victoria-beckham-outfits-that-actually-work-in-real-life-1826878.600x0cZdroj: Vogue