-->

5 drobností, díky kterým bude vaše rande dokonalé

/ Anna Basiková

Na prvním rande jsme většinou všichni dost nervózní a děláme chyby, které bychom si normálně odpustili. Přitom jde většinou o úplné maličkosti.

1. Poslouchejte ho

Nepřemýšlejte neustále nad tím, jestli vám to sluší, nemáte něco na zubech nebo rozmazané oči. Uvolněte se a poslouchejte co vám ten druhý říká. Telefon nechte v kabelce!

2. Oblékněte se pohodlně

Kvůli přehnanému fintění si můžete celou shcůzku zkazit, protože budete nervózní a budete se cítit nesvá. Oblékněte se tak, jak jste zvyklá, budete uvolněná a přirozená.

3. Buďte pozitivní

I když ten den máte blbou náladu, stres v práci a nic se vám nedaří, hoďte alespoň na chvilku všechny starosti za hlavu a usmívejte se.

4. Chovejte se slušně

Ne, nechceme vás vychovávat, ale už jsme to zažily asi všechny. V nervozitě se občas chováme jinak, než jak je u nás běžné. Říkáme trapné vtipy, jsme sprosté a drzé na cizí lidi. Tak na to pozor.

5. Poděkujte mu

Pokud jste byla spokojená a rande se vám líbilo, rozhodně to řekěte. Bohužel nejsme moc zvyklí druhé chválit, ale pokud za vás celý večer platil, byl milý a pozorný a vy jste se dobře bavila, je důležité, aby to věděl.