5 maličkostí, které ale ve skutečnosti znamenají konec vztahu

/ Redakce

Ze začátku jste to všechno dělali. Společné fotky, výlety, plány a vydržet jste bez sebe nemohli ani pár hodin. Jenže postupně se to někam vytrácí. Možná si říkáte, že to přece nic neznamená, ale pomyslný pohár se plní pomalu, až jednou přeteče.

Nepíšete si

Dříve jste si vypisovali celý den, všechno, co se vám stalo, na co myslíte, že se vám stýská a tak dále. Nikdo po vás nechce, abyste vyseli na telefonu několik hodin denně, ale jedna smska, že se na něj těšíte, mu určitě udělá radost.

Neříkáte si prkotiny

Přestali jste si říkat hlouposti, které vás zrovna napadly, nesdělujete si vzájemně své pocity, obavy i radosti. Jenže o čem pak ten vztah je, když si právě tyhle věci neříkáte?

Snímek obrazovky 2016-08-11 v 12.20.31 1

Neplánujete

Už řešíte jen kam se půjdte najíst, nebo co stáhnete za film? Nejste přece důchodci, tak přestaňte plánovat nesmysly a bavte se o společné budoucnosti.

Nefotíte se spolu

Možná se vám to zdá jako hloupost, ale občas je společná fotka na památku prostě potřeba.

Snímek obrazovky 2016-08-11 v 12.20.05

Neděláte ty maličkosti co dřív

Žádná překvapení, snídaně do postele, spontánní výlety… Už jen nuda, nuda, nuda. Tak s tím je konec! Že jste spolu pořád, ještě neznamená, že se romantika vytvoří sama. Takže zítra svému miláčkovi připravte snídani do postele a nezapomeňte mu říct, že ho máte ráda.

beauty-boy-couple-cute-Favim.com-4103350