5 pleťových masek, které rozzáří i tu nejzašedlejší pleť

/ Redakce

Rozjasnit pleť je přesně to, co teď nutně potřebujete. Není divu po loňském maratonu nezdravých jídel, nebo vymetáním vánočních večírků. Kterých 5 pleťových masek vám pleť rozjasní během několika minut?

Peter Thomas Roth Rose Stem Cell

Zpevnit, osvěžit, projasnit a omladit. Na tohle všechno vám postačí jedna jediná maska a to od Peter Thomas Roth s obsahem růží. Špičková bio technologie na bázi rostlin umožňuje izolovat a dokonale reprodukovat kmenové buňky z pěti druhů růží s reparačním účinkem. Navíc je vhodná pro všechny typy pleti.

2275092

Starskin Bio-Cellulose Hydrating Face Mask

Máte pocit, že je vaše pleť dehydratovaná, suchá a vyčerpaná? Starskin intenzivně hydratuje pleť pomocí masky Red Carpet Ready s bio celulózou a viditelně tak přispívá k vyhlazení a omlazení pleti. Prvotřídní bio celulóza je napuštěná přirozeně fermentovanou kokosovou vodou, bohatou na vitaminy. Není divu, že modelky po celém světě ji doslova milují.

starskin-masky_na_oblicej-bio_cellulose_hydrating_face_mask

VectaStrin

Inovativní peel of maska s koloidním stříbrem dokáže hned několik věcí. Eliminovat nečistoty, vyčistit a hlavně rozzářit pleť. Zkrátka vaše pleť bude tak dokonalá, že si vystačíte i s prostým no make-up lookem.

201608_strivectin_silverpeeloffpurifiermask4

Korres Wild Rose

Přírodní maska s extraktem z divoké růže od Korres vás zkrátka dostane. Olej z divoké růže je přírodní zdroj vitaminu C, který má výraznou schopnost redukovat jemné vrásky a barevné nedokonalosti pleti, rozjasňuje pleť a dodává jí svěží vzhled. Stačí jediné použití a přesvědčí vás.

0100380_837_2

 

Tony Moly`s I’m Real Tomato

Stačí pouhých 10 minut a tahle sheet maska dokáže zázraky. A názvu se bát nemusíte – I am Real Tomato Mask Sheet totiž rozjasňuje pleť, hydratuje a dodává jemnost drsné pokožce díky přírodním výtažkům z rajčete.

ton006_tonymoly_imrealmask_tomato_1_780x980

 

archiv firem