5 potravin pro ploché bříško

/ Redakce

Všichni se přpravují na letní sezónu jinak. Někteří preferují systém hladovky, jiní extrémní cvičení a ti poslední, ti jsou spokojeni s tím, co jim bůh nadělil. Ovšem pokud vás trápí nafouknuté bříško, máme tipy, které vám mohou pomoci problém jednoduše vyřešit! Představujee vám 5 potravin na ploché bříško…

1.Chřest

Ví se, že obsahuje mnoho vápníku a vitaminů, a to je také důvod, proč napomáhá vyfouknout bříško a snížit obsah zadržovaných tekutin v těle. Značná dávka zinku obsažená v chřestu také pomáhá zlepšit pleť. Stručně řečeno, chřest je skutečně luxusní zelenina, protože je bohatá na vlákninu, která pomáhá dobré a rychlé stravitelnosti.

asparagi

2.Jablečný ocet

Dvě základní charakteristiky: za prvé pomáhá odstranit škodlivé toxiny z těla a za druhé, zabraňuje zadržování tekutin. Navíc snižuje hladinu cukru v krvi, inzulín aktivně napomáhá hubnutí. Některé studie ukázaly, že stačí 30 gramů jablečného octa denně pro plošší bříško! A nejen to,  povzbudí i trávicí ústrojí.

Digestion

3.Ovesné vločky

Ovesné vločky jsou ideální zejména na snídani. Kdo by nemiloval hřejivý pocit, který ovesná kaše plná ovoce dává? Nicméně vločky také můžete přidat do salátu nebo jogurtu! Ve skutečnosti se jedná o superpotravinu! Jsou bohaté na vlákninu, antioxidanty a snižují hladinu krevního cukru a cholesterolu. Řečeno čísly: ti, kteří se svou ovesnou snídání vytrvají, ztratí v průběhu pěti let asi 4% břišního tuku!

rolledoats_1

4.Česnek

Chcete-li získat ploché břicho je nutné, abyste měli v pořádku žaludek. Česnek je z tohoto hlediska pro vás správným parťákem, protože obsahuje allicin, který v krvi reaguje a pomáhá odstranit mnoho bakterií, které způsobují otoky zejména v trávicím traktu. Česnek sice není jediný, který obsahuje tuto látku, ale má u nás malé plus díky tomu, že pomáhá posilovat i imunitní systém a je skvělou prevencí nachlazení!

garlic

5.Chili

Nejen, že dává chuť jídlům bez soli, ale podporuje metabolismus a umožňuje rychlé spalování tuků. V neposlední řadě pomáhá vlasům, pleti a nehtům aby zůstaly zdravé díky vysokému obsahu beta-karotenu. Skutečný “beauty booster”!

image001

Zdroj: Vogue