5 super rychlých tipů, co dělat, když máte bad hair day

/ Redakce

Probudili jste se o hodinu později, než bylo v plánu a ještě s hroznými vlasy. Máte dvě možnosti – vzít si sick day, nebo sáhnout po jedné z našich variant pro bad hair day. Kterými triky dostanete vlasy do pořádku během pouhých dvou minut?

Suchý šampón

Naprostý time saving produkt, který nesmí chybět na žádné kosmetické poličce. Nulový objem, rozpramínkované vlasy, nebo neumytá hlava? Stačí použít suchý šampon a do dvou minut máte po problému a dokonalé vlasy k tomu. Skvělý je například suchý šampon ve spreji Batiste nebo Pret-a-Powder od značky Bumble and bumble’s se kterým vyzkouzlíte ten největší objem.

PIXIE_bottle

Ponny tail

Další variantou je tolik oblíbený ponytail. Nedokážeme ani spočítat, kolik nám zachránil času při bad hair day. Vsaďte na ten vysoko pozený dohladka vyčesaný. Pro konečnou fixaci použijte uhlazující sérum.

862523390994414d4cbe57c54d622f12

Cool doplněk

Klobouk, kšiltovka, nebo trendy čelenka. Ať už zvolíte jakýkoliv, všechny budou kromě skvělého doplňku maskovacím manévrem pro vaše neposlušné vlasy.

Gigi-Hadid-paris-charlotte-simone-nili-lotan-the-perfext-line-and-dot-karl-lagerfeld

Messy Bun

Další z minutových účesů, který tolik milujeme! Messy bun. Pro jeho dokonalý efekt budete potřebovat jediné – pevnou gumičku. Nejlepší jsou ty od Invisibobble. Na hřeben a jakékoliv stylingové produkty pro tentokrát zapomeňte.

38e2b0fecd4f7fb79d822edaf6914fbf

Rtěnka

Když máte hrozné vlasy potřebujete dokonalý make-up. A když máte minimum času, zachrání vás jediné. Rudá rtěnka! Perfektně nalíčené rty dokážou naprosto vše – třeba i odvést pozornost od vašich vlasů.

91ef56f5be75d3c463952c928873cb9b

pinterest.com