-->

5 tipů, jak zapomenout na bývalého partnera

/ Anna Basiková

Strávili jste spolu nějakou dobu, ale láska skončila. Nejdůležitější je, abyste po něm nepátrala a neřešila kde je a co dělá. Život bez partnera může být i zábava!

1. Bavte se!

Jasně, víme, že žádný smutek nejde zahnat tím, že budete chodit každý den pařit. Ale když budete chodit do společnosti, poznáte nové lidi a přijdete na jiné myšlenky. Hlavne neseďte doma a nečekejte až vám zavolá!

wpid-tumblr_lzbx6xnhum1qkq2zuo1_5001

 2. Nezajímejte se o něj

Přestaňte neustále řešit, s kým se stýká, kdo je ta holka na jeho instagramu, kde byl na dovolené a s kým (?!). Tím se vůbec nemusíte zabývat. Chápeme, že vás to štve, ale když ho jednou provždy přestanete řešit, obrovske se vám uleví. Pokud to nedokážete, zablokujte si jeho profily, ať vás to neláká.

3. Najděte si nový koníček

Mejdany vás nebaví, ale doma sedět nechcete? Začněte dělat nový sport, přihlaste se na Italštinu, začněte malovat. Obrovsky vás to nakopne.

4. Cestujte

Nic vás v životě neobohatí tolik, jako poznávání nových míst a lidí. Domluvte se se single kámoškou, nebo jeďte sama. Pročistíte si hlavu a ujasníte si, co vlastně v životě chcete.

a1b59ab9b0432ba3e8aae1b3d0ec2bc0

 5. Najděte si někoho nového

To asi není pro někoho úplně lehké, ale je to jeden z nejlepších způsobů, jak na bývalého zapomenout. I kdyby to měla být jen láska na jednu noc. Rozhodně se ale do ničeho nenuťte, tím byste to jen zhoršila.

Foto: Pinterest