5 věcí, které jste nevěděli o Emmě Watson, Hermioně s módním potenciálem

/ Redakce

Image Hermiony, kterou si Emma Watson držela po celou dekádu, je už dávno pryč. Na premiéry ji oblékají známé značky, v kadeřnictvích ženy ukazují fotky jejích krátkých vlasů tak často jako účesy Victorie Beckham. Jak se stala z rozcuchané kouzelnice módní ikona? A co jste o ní možná do této doby nevěděli?

Herečka Emma Watson je překrásná. Není obyčejná, není umělá, není prvoplánová, krása z ní prostě přirozeně vyzařuje. Móda Emmu Watson, jednu z nejbohatších britských hereček, bavila vždy. Už během natáčení kouzelnické série ji návrháři zvali na přehlídky. Ale byla to až kampaň pro značku Burberry v roce 2009, která ji dostala do podvědomí jako módní ikonu. Její krásy využívá od roku 2011 i kosmetická firma Lancôme.

54ac56ee95073_-_elle-03-emma-watson-red-carpet-v-elv

Zatímco ve volném čase Emma Watson stále nosí to nejpohodlnější a nejuniverzálnější oblečení – dokonce tvrdí, že má jen osm párů bot – na důležité akce obléká jedinečné šaty známých značek. Pravidelně se pak objevuje v žebříčcích nejlépe oblékaných hvězd. Emma si oblíbila značky Erdem, Rodarte nebo Mary Katrantzou, na poslední slavný ples Met Gala oblékla odvážné šaty od amerického oblíbence Prabala Gurunga.

773483-e4c0ac56-7c05-11e3-897f-d21e3ddd1df9

Než se stala Herminou, absolvovala 8 castingů s negativním výsledkem. Denně sedávala netrpělivě u telefonu a čekala. Až při devátém konkurzu uspěla. Producent ságy Harry Potter David Heyman měl pro Emmu dobrou zprávu. Ze dne na den se život této mladinké dívenky otočil a změnil. Při castingu vznikla fotografie všech tří hlavních hrdinů a byla obratem dána na internet. Než se Emma dostala zpět domů, novináři a fotografové už čekali u jejích dveří a hon na celebritu započal.

celebrity-style-red-carpet-2014-07-emma-watson-best-looks-06

Popularita její osoby dosáhla výšin tryskovou rychlostí. Málokdo tuší, že poslední dva díly o slavném Harrym Potterovi Emma už točit nechtěla. Byla vyčerpaná z natáčení i dění kolem sebe. Pro mladou studentku bylo těžké udržet krok s výukou, náročným natáčením i fotografováním pro prestižní časopisy jako Vogue.

emma-watson_2867291b

Když bylo Emmě 11 let, byla zamilovaná do svého kolegy, Ne však do hlavního představitele, jak si všichni mysleli, ale do Toma Feltona, který hrál roli Draco Malfoye.

Emma-Watson-main_3124437a

Emma vlastní univerzitní titul z anglické literatury a je certifikovanou instruktorkou jógy. Jóga ji prý umožňuje používat mozek jinak, než jak jsme zvyklí.

emma-watson-regression-x-xlarge

V roce 2011 se Emma rozhodla o přerušení studií kvůli kariéře. Média ihned přišla se zprávou, že pravým důvodem je šikana spolužaček. Emma však vystoupila veřejně a vše dementovala.

emma-watson-street-style-shopping-around-bond-street-in-central-london-december-2013_1

Život slavných je zkrátka v mnohém stejný s tím běžným. Jen těch lží a přetvářek je díky bulváru v tom jejich světě podstatně více. V každém případě Emma je jistě inspirací mladým slečnám, ze kterých se možná jednou stanou úspěšné a krásné dámy jakou britská herečka rozhodně je.

profimedia-01174624101-327x490

profimedia-00963652481-338x490

The-Late-Show-with-David-Letterman-September-5-2012-HQ-emma-watson-32085069-2234-3136

Rules-of-Style-Emma-Watson-sarah-slutsky-Man-Repeller-19

Foto: Profimedia.cz; Pinterest.com; Tumblr.com