5 věcí, které si musíte pořídit, aby byl váš byt dokonalý

/ Redakce

Toužíte po krásném a stylovém bytě, kde se budete cítit skvěle vy i vaše návštěvy? Díky těmto stylovým kouskům bude váš byt vypadat mnohem lépe, stylověji a hlavně bude útulnější.

1) Květiny

Pokud je váš byt příliš chladný a bez života, přidejte několik velkých zelených rostlin. Nejen, že dodají místnosti barvu, zlepší také vzduch a vy budete mít lepší náladu.

kytky22) Minibar

Bez minibaru se váš stylový byt rozhodně neobejde. Je to skvělý nečekaný detail, který budete milovat jak vy, tak vaše návštěvy. Pokud nejste na alkohol, klidně si bar zaplňte sklenicemi, květinami a knihami, i tak bude vypadat skvěle.

minibar 3) Umění

Obrazy by měly především vypovídat něco o vás a měli byste je milovat. Dobře proto vybírejte a nekupujte si to, co mají všichni ostatní. Klidně si pověste své vlastní fotografie a obrazy, co jste sama kreslila.

umeni4) Výrazný koberec

Výrazné barevné koberce jsou perfektní především do minimalistických interiérů, které dokonale rozsvítí a doplní. Barevně mohou být klidně výrazné, většina jednoduchých místností takový prvek bez problémů unese.

koberec

5) Zajímavé křeslo

Zapátrejte a najděte si to nelepší křeslo, jaké si jen umíte představit. Zajděte i do bazarů a na burzy, nikdy nevíte, co najdete. Kožená křesla vypadají skvěle v moderních bílých interiérech. kreslo Foto: Pinterest