6 beuty rituálů, které byste měli praktikovat každý týden

/ Redakce

RItuály jsou skvělá věc. Ať už pracovní, osobní, nebo právě ty kosmetické. „Donutí“ vás dělat určitou činnost pravidelně a zároveň si díky nim dokážete navodit příjemnou relaxační atmosféru. Vyhraňte si tedy jeden večer v týdnu a vytvořte si doma svou beauty oázu.

Peeling

Zbavte se staré kůže a rozprouděte lymfu! Udělejte si peeling celého těla a následně i obličeje. Na to vám bude stači pouze jeden produkt. Vyzkoušejte přírodní Mark Scrub, který je vyroben z kávových zrn, kokosového a mandlového oleje, mořské soli a vitamínu E. Vyzkoušejte a uvidíte, že vaše pleť a pokožka nikdy nebyla jemnější!

DSC_2502

Maska

Podle vašeho typu pleti vyberte masku a po aplikaci peelingu ji naneste na očištěnou pleť. Preferujete raději domácí masky? Pak si můžete namíchat svou vlastní! Masku také nezapomeňte dopřát i svým vlasům, které zabalte do ručníku a nechte ji v něm působit alespoň hodinu.

Woman Getting Facial

Důkladná hydratace

Celé tělo a obličej důkladně promažte kokosovým olejem. Odměnou za to vám bude krásná, pevná a na dotek hebká pokožka.

2016-03-10-1457633472-7768299-coconutoil

Mani & Pedi

Pozornost si zaslouží určitě i vaše ruce a nohy! Dopřejte jim nové letní odstíny laků a také řádnou hydrataci.

Obočí

Zapomínat byste neměli ani na vaše obočí! Myslete však na to, že méně je více, takže pouze vytrhejte chloupky, které rostou mimo váš požadovaný tvar a ty dlouhé zastřihněte.

Sanias-brow-bar-sania-Vucetaj-Cara-Delevingne-eyebrows

Masáž

Teď nemáme na mysli masáž zad ale vašich nohou. Udělejte si lymfatickou masáž, která vám odplavý toxiny z těla a v kombinaci se sportem a vyváženou stravou vás zbaví celulitidy. Jak na to? Vezměte si na pomoc baňku CelluBlue, kterou masírujte nohy od spoda nahoru. Po 30minutové masáže vypijte 2l vody kvůli odplavení toxinů.

cellu blue