6 hot laků na nehty pro tuto sezónu

/ Redakce

Jarní sezóna je v plném proudu a s ní i odhalené nohy. Od teď už nebude nutností pouze manikúra, ale i pedikúra! V redakci jsme vybrali 6 hot laků na nehty, které vás budou zdobit tuto sezónu.

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Nebaví vás používat base coat, dvě vrstvy laku a na něj ještě top coat? Ani nás ne! Kdo má mít tolik času jen na nehty? Naštěstí jsme našli řešení v jedné zázračné lahvičce a to Complete Salon Manicure od Sally Hansen. Jeden produkt za všechny. To chceme! A ješte v tak hot odstínu jako je Peach of cake, který se bude krásně vyjímat na lehce opálených nohou.
wpxzei-i

Chanel Le Vernis

Tato pastelově růžová barva v lahvičce od Chanel Le Vernis v odstínu 535 May je jak jinak, než stvořená pro květnové dny.


Chanel-Le-Vernis-Nail-Polish-535-MAY-

OPI Nail Lacquer

Také už se vydíte na prosluněné pláži, ale dovolená je zatím daleko? My si ji připomínáme touto baby blue barvou od OPI Nail Lacquer v odstínu It`s a Boy! Zkuste to také!
opi_soft_shades_its_a_boy

Dior Ultradior

Červené nehty jsou klasika, kterou snad každá milujeme. Co ale takhle menší upgrade a zkusit tento štavnatý odstín Juicy Grapefruit od Dior Addict Vernis Gel Shine & Longwear Nail Lacquer in Ultradior?

Juicy-Grapefruit

 

Sephora
Sephora v jarních novinkách představila i nové laky na nehty a to Color Hit Nail Polish. My jsme si oblíbili tento nude odstín Nude Shot, který se hodí opravdu kdykoliv. Navíc díky svému minibalení ho můžete mít stále s sebou a nehty si stihnete nalakovat i v polední pauze, nebo si s ním krátit stání v koloně.
PS : na druhou radu raději zapomeňte!
51LdI+H7SDL._SY355_
Rimmel London Super Gel
Konečně mánie gel laků zavítala i mezi drogerkové značky. Laky od Rimmel London přímo milujte a když nám v podobě gel laku nabízí až dvou týdenní životnost? Láska na první pohled! Navíc tato barva nám tak evokuje jaro a skvělou náladu. A navíc ho navrhla ikona Kate Moss. Takže co je víc, než odstín Shallow Bay?
9200000055026253