6 nejfotogeničtějších kousků, které si můžete obléct!

/ Redakce

Zatímco ráno ležíte v posteli v pohodlném pyžamu, už přemýšlíte nad tím, jaký outfit si obléknete. Na sociálních sítích se to přímo hemží fotkami dokonalých outfitů které, ať si to chceme připustit nebo ne, vypadají zkrátka nedosažitelně. Proto jsme pro vás vybrali 6 kousků, které i z vás udělají hvězdu každé fotky!

Padnoucí sako

Neexistuje nic estetičtějšího a dobře vypadajícího na fotce, než dobře padnoucí sako, které kopíruje figuru. Pokud dbáte na trendy, je na čase vytáhnout kalhotový kostýmek! S takovýmto outfitem zazáříte nejen před objektivy fotoaparátů, ale i v jakékoliv společnosti. Ke kostýmu neváhejte kombinovat výrazné doplňky a obuv. Kontrasty vynesou tento look na zcela jinou úroveň.

fitted_blazer_list

Odepnutý kabát, trenčkot

Odepnutý kabát… ach ano! Pokud také patříte mezi ženy, které jsou přesvědčené, že i v nejmrazivějších dnech nemůžete vyjít z domu bez rozepnutého kabátu, pak rozumíte důležitosti vrstvení. Odepnutý kabát je totiž sladkou tečkou každého outfitu, ať už se jedná o trenčkot, zajímavý kabát nebo kožich. Nebojte se také udělat ze svého kabátu hlavní kousek looku. A pokud váháte, jaký kousek je k takovému vrstvení ideální, pak by vám neměl chybět kabát velbloudí barvy.
long_coat_list

Zakasaný top

Nedokážeme si představit, že bychom tento stylingový trik nikdy neobjevili. Lichotící top zastrčený do kalhot dokáže dokonale vytvarovat postavu přesýpacích hodin, aniž by bylo třeba namáhavých a nepohodlných vychytávek. Zakasat můžete do kalhot s vysokým pasem všechno od košile přes oversize svetr a výsledek bude vždy grandiózní.

tucked_in_top_list

Tělové lodičky, sandály

Nejoblíbenější boty červeného koberce mají své čestné místo v každém dámském šatníku. Jednoduché sandály, i na pohodlném osmicentimetrovém podpatku, dokáží opticky prodloužit nohy a podpořit dokonale ladnou chůzi.

nude_heel_list

Všechny kousky „of the shoulder“

Nadmíru lichotivý kousek, který nechá vaše ramena a klíční kosti odhalné a zároveň ponechá vaše paže decentně schované, je skvělou volbou pro ženy všech tvarů a velikostí. Nicméně, máte-li větší poprsí, volte varianty obepínající postavu, rozšířený i volný střih by mohl rozšiřovat. Co se týče barev, volte tmavší odstíny, jako námořnickou modrou, nebo černou.

off_the_shoulder_list4

Výrazné náušnice

Ať už dlouhé, kruhové, nebo peckové, výrazné náušnice skvěle orámují tvář a zázračně rozjasní pleť. Navíc správným výběrem dokáží interpretovat vaši osobnost a kreativitu na maximum. Zvažte například kombinaci topu bez ramínek a dlouhých náušnic s etnickými prvky, pokud sledujete trendy, rozhodně touto kombinací neprohloupíte.
statement_earring_list

Zdroj: Pinterest.com