6 nejpopulárnějších matných rtěnek

/ Redakce

Matné rty patří mezi beauty trendy už nějakou tu sezónu. Klasickým rtěnkám pomalu ale jistě odzvonilo a do hry přicházejí takzvané lip stainy, nebo také lip creamy – matné “rtěnky” ve formě lesku. Které matte produkty tedy patří mezi ty nejpopulárnější?

Too Faced Melted

Melted od Too Faced je něco mezi lip stainem a creamem. Díky svému houbičkovému aplikátoru se jednoduše nanáší a na rtech vydrží až neskutečně dlouho. Z odstínů si vybere naprosto každý! Melted nabízí od nude odstínů, přes korálově červenou až po temně vínovou. Vyberte si ten svůj!

0533d9a66be9cd08d94a85f3b96f323b

Nyx Lingerie

Kosmetická značka Nyx přichází hned s několika novinkami. Nejenže před týdnem otevřela první prodejnu u nás a to na Smíchově, ale tento rok přišla na trh také s novinkami Lingerie. Jak už název napovídá, jedná se o nude odstíny, které vám sednou stejně tak, jak kvalitní prádlo.

NYX-Lip-Lingerie-Liquid-Lipsticks-1

Kylie Jenner Matte Liquid Lipstick

Kylie Jenner mladší sestra Kim Kardashin nezůstává pozadu. Založila si vlastní kosmetickou značku KYLIE, pod kterou prodává kolekci nejen matných rtěnek. Musíme uznat, že tento počin se jí opravdu povedl, kolekce obsahující dokonalé nude odstíny je totiž skoro permanentně out of stock. Pokud si i vy chcete pořídit Lip Kit od Kylie, zkuste její aplikaci, kterou najdete na oficiálních stránkách thekyliejenner.com a tá vám vždy oznámí restock. Musíte si však pospíšit, protože Kylie opravdu letí!

kylie jenner lip kit candy k review worth it

Nyx Soft Matte Lip Cream

Další matte produkt od Nyx s názvem Soft Matte Lip Cream je opravdu skvělý! Co se odstínů týče, tak zapomeňte na složité názvy, nebo nic neříkající čísla! Nyx má dokonalé značení odstínů a to podle hlavních měst! Je libo London, Milan, nebo Copenhagen?

3c06400f7971babbc6c747c1a0df44f3

The Balm Meet Matte Hugnes

Máte rádi retro design, kvalitní produkty a dokonalou červenou na rtech? Pak hledejte ve stojanech značky The Balm matné lesky Meet Matte Hugnes.

IMG_3245

 

Sephora Wonderful Cushion Matte Lip Cream

Jarní novinka od Sephory Wonderful Cushion Matte Lip Cream je stejně povedená, jako její starší sestra Sephora Lip stain. Jen tato je o trochu mladší, hezčí a opravdu Wonderful!

Sephora-Wonderful-Cushion-Matte-Lip-Cream-1