6 plavkových trendů pro léto 2017

/ Redakce Foto: archiv značek; Bodyglove.com

V čem se letos válet na pláži nebo u bazénu?

Trendy v plavkách se mění stejně rychle jako u jiného oblečení. Letos se točí hodně kolem inspirace 90. lety a rafinovaného zahalování. Pokud jde o obnaženou kůži, méně je letos více.

Vysoko vykrojené plavky

Tenhle trend vyžaduje notnou dávku odvahy, ale opomenout ho nelze. Plavky ve stylu Pobřežní hlídky jsou prostě všude a čím výš budou vykrojené vaše plavky, tím výš bude i váš „trendy“ status.

ASOS, £46.00

H&M, 799 Kč

Cudné výstřihy

Stejně jako v prádle, i v plavkách letos módní ikony vsadily na braletky, sportovní střihy a vysoké kulaté výstřihy. Ideální, pokud se chcete trochu více zahalit, ale přesto ukázat kousek břicha. Plavkové „crop topy“ vypadají skvěle s kalhotkami s vyšším pasem.

ASOS, £20.00

COS, €29

Zapněte se!

Zip je letos důležitým detailem pro jednodílné plavky. Se svými jasnými barvami je tenhle trend updatem loňských triangle plavek.

H&M, 599 Kč

Calvin Klein, £80

S průsvitnými částmi

Černý průsvitný top byl must-have jara, plavky se síťovanými díly zase vládnou létu. Oceníte, pokud je černá vaše barva!

Nordstrom, CZK 2,529.09

ASOS, £32.00

Na jedno rameno

Další klasický look z 90. let – jednodílné plavky s asymetrickým střihem slaví comeback.

Zara, 699 Kč

ASOS, £9.50

Inspirace prádlem

Vzpomínáte na letošní trendy ve spodním prádle? Ozdobná ramínka, braletky, podprsenky bez kostic… To všechno se objevuje i v plavkách a vypadá to skvěle. Tenhle trend lichotí holkám, které mají malá prsa.

H&M, 399 Kč

COS, €19