6 stylových žen, jejichž styl stojí za to okopírovat

/ Redakce

Každá žena či dívka hledá svůj módní styl, ve kterém by se cítila dobře a třeba by podle něj byla i identifikovatelná. Některé ženy tápou, jiným byl styl vložen přímo do jejich DNA, a právě tyto ženy jsou tu proto, aby těm ostatním dodaly inspiraci. Není totiž ostuda nechat se tak trochu vést za ruku a jen zlehka kopírovat něčí styl.

Našli jsme 6 žen, jimž v žilách koluje nejen krev, ale také cit pro módu, odvaha odlišit se a touha trochu porušovat módní pravidla. Nezáleží na tom, kolik jim je let, jejich styl je nadčasový a bez hranic.

9aed6c956082821fed5308cb96c724fbLinda Rodin
Stylistka, modelka a zakladatelka kosmetické značky RODIN olio lusso už dávno překročila šedesátku a nic to nezměnilo na tom, že je to stylová ženská. Její mladistvý vzhled podtrhují často džíny, džínové košile a v neposlední řadě originální brýle korespondující s dlouhými šedými vlasy. Jak je vidět na Lindě, na věku nezáleží, stačí se u oblékání dobře bavit.

Caroline de Maigret
Francouzská modelka a hudebnice Caroline de Maigret je vyznavačkou pánského stylu v jeho nejryzejší podobě. Žádné nakašírované obleky a kravaty ale nečekejte, Caroline si ze šatníku svého partnera půjčuje džíny, trička, košile a k nim obouvá tenisky nebo oxfordky. Podpatky v jejím botníku asi nenajdete, ale nic to neubírá na její ženskosti a sex-apealu.

4f0d500caa19eff2f4f88d7ff9c67756Alexa Chung
Modelka a módní návrhářka v sobě spojuje styl rebelky a sladké holčičky. To jak dokáže nakombinovat volánkové šaty s pánskými ponožkami a polobotkami, dívčí kraťásky s vojenskými bagančaty nebo dobře padnoucí oblek s teniskami, to nás prostě baví. Navíc Alexa působí jako holka od vedle, žádná načančaná umělá krása, ale úsměv od ucha k uchu a nedbalí účes, to je její devíza, která ve spojení s oblékáním evokující pohodlí a nenucenost, dodává její osobě šmrnc.

Diane Keaton
Diane Keaton se už v mládí proslavila nejen jako výtečná herečka, ale také jako velmi inspirativní módní ikona. Její pojetí minimalistického odívání šmrncnutého pánským stylem, obliba roláků,  klobouků a neutrálních barev, je prostě božská. V dnešní době, kdy bez výstřihu nedají ženy ani ránu, se tento styl zdá velice osvěžující a hodný následování, protože méně je někdy opravdu více.

b5e5c7f7e048a79b6146a746a287143cErin O’Connor
Modelka Erin O’Connor má neuvěřitelné kouzlo a styl ženy, která i když nestíhá nic a dělá sto věcí najednou, nikdy si nezapomene nanést rtěnku a obléci něco v čem zaujme. Nás nejvíc baví její sukňové variace a rozevláté pláště, stejně jako antické drapérie do jakých se odívá na slavnostní příležitosti.

Florence Welch
Zpěvačka Florence Welch je jednou z těch žen, které se nebojí experimentovat se vzory a čím více jich na sobě mají, tím lépe to vypadá. Jestli jste se doteď barevných potisků bála, pak je čas odhodit stud a inspirovat se právě touto rusovláskou se zálibou v květinových dekoracích nejen vlasů.

Zdroj foto: Pinterest.com