6 tipů na téměř bezbolestný rozchod

/ Redakce

Nějaký ten rozchod už máme za sebou určitě všichni. Jenže ne vždy jsme se s partnerem rozešli správně. Přečtěte si naše tipy, abyste předešli tomu, že budete na bývalého vzpomínat ve zlém.

1. Ujistěte se, že je to opravdu konec

Abyste pak rozchodu ani jeden z vás nelitovali, musíte se jím být stoprocentně jistí. Představte si, že už jste single. Jaké to je? Cítíte úlevu nebo se bojíte, že vám bude přítel chybět?

200_s

2. Správné načasování

Nerozcházejte se v hádce, před důležitou zkouškou, před odjezdem na dovolenou nebo rovnou na dovolené.

tumblr_nt8pczddx01qj4315o1_500

3. Neprotahujte to

Pokud jste už opravdu rozhodnutí, zbytečně rozchod neprodlužujte. Rychlý řez bývá nakonec vždycky tím nejlepším řešením.

4. Rozejděte se osobně

Určitě už vám není 15, takže zapomeňte na rozcházení se po telefonu, emailu či Facebooku. Řekněte partnerovi v klidu své důvody a vyslechněte si i jeho názor.

54ac0f363855b_-_elle-01-sex-and-the-city

5. Udržujte si odstup

Až se rozejdete, nevolejte si a nepište si. Přijměte fakt, že už k sobě nepatříte a tudíž vám není nic do toho, co dělá, kde je a s kým se stýká. Stejně tak by to měl respektovat i on u vás.

6. Začněte nový život

Nevzpomínejte, co bylo a neřešte, co jste mohli udělat jinak. Už je to pryč a vy se teď soustřeďte na život bez partnera. Najděte si nové zájmy, choďte do společnosti, ponořte se do práce. Cokoliv budete chtít.

tumblr_ng7tp0apbs1rsyukao1_1280