6 slavných a úspěšných žen a jejich každodenní činnosti. Které to jsou?

/ Redakce

Máte někdy, den kdy máte fofr v práci, blázinec doma a nic nestíháte? Inspirujte těmito sedmi ženami, které svůj osobní i pracovní život zvládají na jedničku.

Anna Wintour – ranní tenis

Šéfredaktorka Vogue vstává každý den v 5 ráno a už 5:45 je nastoupená na tenisovém kurtu. I malá dávka cvičení nebo sportu vás totiž skvěle nabije energií!

images

Kateřina Rezková – umění říkat Ne

Maminka malých dětí a majitelka Debut gallery nedávno prohlásila, že je velmi benevolentní a ráda vyhoví, jak dětem, tak zaměstnancům a kolegům. „Ale když jsem vzala situaci pevně do rukou a naučila se říkat jasné ne, všem to nakonec udělalo dobře.“ Je nejvyšší čas, abyste se to naučila také!

TOH5af450_KateinaRezkovmajitelkaDEBUTGALLERY02

Victoria Beckham – nejdřív já, pak ostatní

Veleúspěšná módní návrhářka a matka čtyř dětí ví, jaké to je, být v jednom kole. Proto každé ráno vstává o půl hodiny dřív než zbytek rodiny a věnuje se sama sobě. Dá si snídani, sprchu, přečte si noviny a odpoví na maily.

03-victoria-beckham-hair

Gwyneth Paltrow – voda s citrónem

Vyznavačku zdravéo životního stylu miluje po ránu teplou vodu s citronnem. Skvěle totiž nastartuje organismus a funguje take jako detoxikace.

images-1

Monika Marzin – večeře s rodinou

Store manažerka Tiffany & Co. se snaží zorganizovat si každý den tak, aby nikdy nevynechala společné veřeče se svou rodinou.

Snímek_obrazovky_2015-12-10_v 8.20.45

Juliette de Baubigny – kontrola emailů

Obchodní společnice firmy Kleiner Perkins Caufield & Byers každé ráno odpoví na emaily a udělá si plán, co všechno musí daný den stihnout a zařídit.

Juliet+de+Baubigny+WIE+Symposium+bbjBcalgN4kl