6 věcí, které zvažte, než začnete bydlet s novým partnerem

/ Redakce

Jedním z důležitých mezníků ve vztahu je bezpochyby společné bydlení. My ženy máme občas chuť se do něj vrhat bezhlavě, v zápalu zamilovanosti ale zapomínáme na několik důležitých věcí.

Uklízí?

Jasně, nikdo nechce mít z partnera hospodyňku, ale je dobré vědět, že váš přítel umí zapnout pračku, bez řečí naskládat věci do myčky, když nestíháte, pomůže vám vyluxovat nebo zařídí paní na úklid.

Snímek obrazovky 2016-05-16 v 20.09.13

Dokáže se o vás postarat?

Až budete nemocná, dojde na nákup, uvaří, udělá vám čaj a donese vám ho až do postele? Občas dojde sám na nákup a sem tam se zeptá, jestli něco nepotřebujete?

A postaráte se vy o něj?

Ano, doby kdy ženy byly doma a muži vydělávali peníze jsou dávno pryč. Přesto chtějí ale chlapi vedle sebe ženskou, která občas uvaří, nakupuje, uklízí, pere a žehlí. On vám zase na oplátku přivrtá poličky a umyje auto.

Snímek obrazovky 2016-05-16 v 20.04.51

Chcete to vůbec?

Možná se vám společné bydlení zdá jako skvělý nápad, ale ujistěte se, že to opravdu chcete. Budete teď spolu každý den a to nemusí všichni zvládnout. Pokud jste vy nebo partner typičtí samotáři, rozhodně se nestěhujte do garsonky. Zabili byste se.

A co peníze?

Ještě před tím, než se začnete stěhovat, vyřešte otázku peněz. Kolik kdo bude dávat na nájem, jestli budete mít společný účet, kolik na něj budete přispívat, kdo bude platit nákupy a tak dále…

Jak to vidíte do budoucna?

Možná se vám to zdá unáhlené, ale je asi zbytečné sestehovávat se s někým, kdo má na život a budoucnost s vámi zcela odlišný názor než vy. Nebudujte hnízdo s někým kdo o to nestojí a naopak i vy buďte k partnerovi upřímná a řekněte mu, co od vztahu s ním očekáváte.