7 mužů, kteří zvládají make-up lépe než ženy

/ Redakce Foto: womendailymagazine.com

Mysleli jste, že make-up je jen pro ženy? Tak to jste na omylu!

Většina z nás používá líčení pro podtrhnutí naší přirozené krásy, zakrytí nedokonalostí, pupínků, kruhů pod očima, zvýraznění očí… Ale, proč by něco z toho nemohli dělat muži?

Opravdu propracované make-up looky jsou uměním – od výběru správných odstínů až po aplikaci. Mohli bychom už konečně přestat říkat, že silné líčení nosí jenom holky, které si jsou samy sebou nejisté? Možná je to prostě baví!

A to stejné platí i u mužů. Časopis Covergirl v říjnu minulého roku poprvé na své obálce ukázal nalíčeného muže a vzbudil tak veliké ohlasy. Podívejte se na tyhle instagramové účty, které dokazují, že někteří chlapi zvládají make-up lépe než my ženy.

dezzzymua

Tenhle make-upový nadšenec rozhodně nešetří highlighterem a jeho extravagantní barevné looky jsou skutečně uměleckým dílem. Posuďte sami!

PLEASE STAND BY ? when this comes on in the middle of your show, you die a little on the inside. Skin: @lorealmakeup Pro-Matte in 109 Brows: @anastasiabeverlyhills Dipbrow Pomade in “Ebony” Eyes: @limecrimemakeup “Venus” palette + Lycheexo Glow Pigment in “Gold Glow” + “Pink Glow” Bandana: @maccosmetics Acrylic @morphebrushes 35B palette Glow: @lycheexo Glow Pigments in “Peach Glow” + “Gold Glow” & – – – – – – – – – – #universodamaquiage_oficial #makeupartistsworldwide #morpheboy #makeupslaves #undiscoveredmuas #dewy #undiscovered_muas #glow #makeupgeek #boysinmakeup #boymakeup #malemua #malemuas #makeupxfeature #saturday #tv #highlight #makeupbecausemakeup #bandana #pastel #makeup_artist_worlwide_ #potd #mua #beauty #flawlesssdolls #inspiration

Příspěvek sdílený Dezzy Lopez (@dezzzymua),

gospelofgabe

Výrazné rtěnky, barevné oční stíny, světlé řasy. Inspirujte se, až vám někdy bude chybět odvaha experimentovat.

Swish Swish, bitch. ?⚫️? and yes, I have glitter highlight on my ears.

Příspěvek sdílený G Ä B E F U L L E R (@gospelofgabe),

jamescharles

Sedmnáctiletý umělec, který se v minulém roce objevil na obálce časopisu Covergirl.

 

mannymua733

Instagramový influencer, který se zasazuje o popularizaci trendu pánského make-upu.

aidensempire

Kdo říkal, že vousy a make-up nejdou dohromady?!

?

Příspěvek sdílený Aiden’s Empire (@aidensempire),

 

glamboyjay

Opravdový make-upový mág, kterému všechny závidíme.

 

makeupbyjaack