7 teniskových trendů pro rok 2017

/ Redakce

Fashion weeky klasicky určují trendy na příští sezóny. Jak je to ale s teniskami? Přinášíme vám 7 teniskových trendů, do kterých se vyplatí v roce 2017 investovat.

1. Kanye West a jeho Yeezy 

Yeezy se řadí mezi tenisky s největší poptávkou ve světě. Proto není divu, že posedlost ze spolupráce amerického rappera Kanye Westa a německého brandu Adidas bude pokračovat i v roce 2017.  Tato kolaborace je natolik exkluzivní, že se o jejich koupi musí přímo soutěžit. Nejnovější model bude k dostání 11. 2. 2017 na jediném místě v celém Česku, a to ve Footshopu v Praze, nebo můžete soutěžit o možnost koupi i online. Všechny informace jsou uvedeny tady.

unspecified

2. Funkčnost! 

Letos se připravte na znovuzrození funkčních tenisek. Pod názvem EQT původně vznikaly mezi lety 1991–94 a letos budou po více než 20 letech opravdovým hitem. Pokud vás tedy zajímá, co kromě Yeezíček z řady Adidas letos na nohy, výběr je celkem jasný!

ADIDAS EQT SUPPORT RF W

3 490 Kč koupíte zde

TIP pro fashionisty:

Model ACE 16+ SUPER si vzal do parády i ruský návrhář a momentálně největší hvězda všech nadšenců módy, Gosha Rubchinskiy. Přidal podrážku z jiné řady tenisek „Samba”, zvětšil tři pásky a ponechal ponožkový vzhled. Jeho výtvor by se měl do prodeje dostat v zimě.

6

 

3. Klasický Reebok a celebrity

Reebok se vydá podobnou cestou jako Adidas, protože německý gigant tuto značku vlastní. V roce 2017 nešlápnete vedle s klasickými siluetami, které řádí na trhu už nějakou dobu. Olej do ohně určitě přilijí kolaborace s Kendrickem Lamarem, Goshou Rubchinskiym a dalšími. Kdoví, možná se k nim přidá i nový člen rodiny – Gigi Hadid.

Reebook Freestyle Hi OG Lux

2690 Kč koupíte zde

2-2

4. Černý rytíř Yohji Yamamoto

Pro opravdové fajnšmekry a fashion nadšence je kolekce od Yohji Yamamoto. Japonský designér pravidelně prezentuje své kolekce na pařížském fashion weeku. Typické pro něho jsou černé minimalistické siluety, kterých se drží nejenom na oblečení, ale i obuvi.

Y-3 KYUJO LOW
8 640 Kč koupíte zde
7

5. Power Woman 

Puma po letech ožívá. Díky kreativní ředitelce Rihanně se značce daří čím dál více. Letos si připravila kolekci inspirovanou 18. stoletím a Marií Antoinettou. Kolekci tedy bude kralovat růžová a veliké mašle!

FENTY/ Rihanna x PUMA

1-2
6. Rok 2017 – rok Karhu

Znáte pojem Kanye efekt? Podobné šílenství, které zažívají Yeezy, momentálně postihlo značku Karhu. Ta díky této americké star právě vystoupala ke hvězdám. Proto, pokud nevíte, do jaké nové značky investovat peníze, minimálně Kanye v tom má jasno.

Karhu Fusion 2.0

3690 Kč koupíte zde

3

7. Ponožkotenisky 

Neboli “socks sneakers” obsahují ponožku – respektive  její vrchní část.  Díky ní vám bude teniska na noze líp držet a hlavně vám bude tepleji.

 NIKE ZOOM MERCURIAL XL FLYKNIT

5 390 Kč koupíte tady

5