7 TOP beauty produktů pod stovku, které si zamilujete

/ Redakce

Kosmetika, která vám bude stoprocentně vyhovovat a přitom nezruinuje vaši peněženku? Je to možné! I v drogeriích se dají najít zázraky. Iconiq vám přináší 7 top beuty produktů, které si zamilujete a nebudou vás stát víc, jak 100 Kč.

Excipial Lipolotio

Tento lékárenský zázrak vlastní v kosmetické výbavě nejeden make-up artista. Dokonalé hydratační tělové mléko, které zachrání i tu nejsušší pokožku, se výborně hodí i jako podkladový pleťový krém.

cena : 30 ,- za recept, bez předpisu 130-150 Kč

volně dostupný, zakoupíte v lékárnách

Spirig-Excipial-U-Lipolotio-10-Urea-Parfumfreie-Bodylotion

Batiste suchý šampon 

Nestíháte si ráno umýt vlasy, nebo prostě jen máte bad hair day? Vyzkoušejte tento malý zázrak ve spreji. Batiste je bestseller mezi suchými šampony. Díky aplikaci ve spreji se snadno nanáší, dodá vlasům potřebný refresh. Dá se také použít jako stylingový přípravek na dodání objemu vlasů.

cena : malé balení 49,-/velké balení 99,-

zakoupíte v parfumerii Douglas

620x1000-f94b-logo-1

Timotei pure shampoo

Šampon bez silikonů, který vaše vlasy do hloubky vyčistí, dodá jim lesk a objem a přitom je nezatíží. Tento produkt je naprostým hair must have!

cena: 49,-/250ml , 79,-/400ml

zakoupíte v drogerii Rossman, nebo v  supermarketech

$_1

Catrice liquide camouflage

Korektor, který dokonale zahladí stopy po prohýřené noci a dodá vašim očím alespoň 8h spánku? Ano existuje!

cena: 80,-

zakoupíte v drogerii Rossman

corrector-liquid-camouflageEssence Lipliner

Konturovací tužka, kterou můžete použít jak v kombinaci s rtěnkou, tak samotnou. Zkuste s ní lehce vymalovat celé rty. Budete překvapeni výdrží a ohromujícím efektem! Doporučujeme odstín In the nude.

cena: 29,-

zakoupíte v DM drogerii

944_d_0_1332365023

NYC bronzer smooth skin

Sehnat matný bronzer v přirozeném (neoranžovém) odstínu může být opravdu náročné. Naším low cost favoritem je tento perfektní bronzer od NYC.

cena: 69,-

zakoupíte drogerii Rossman

1421056553_Bronzing Powder _720A Sunny_2

Maybelline collor tattoo

Collor tatto jsou jedničkou mezi očními stíny. Mají výbornou pigmentaci a zároveň jsou i dlouhotrvající. Barevná škála nabízí 6 přirozených odstínů, ze kterých si vybere opravdu každý. Naším favoritem je odstín On and on bronze. S collor tattoo se kromě stínu  dá vykouzlit i oční linka. Odstín Pink gold se dá také využít jako rozjasňovač. Znáte snad univerzálnější produkt?

2239712