7 trendů, které si nesmíte nechat ujít

/ Redakce

Trendy na letošní podzim jsou již za dveřmi a vám by neměl ani jeden uniknout! Inspirace z módních přehlídek je hojná stejně tak jako styly, kterými jsou modely na letošní podzim ovlivněny. Co tedy bude letos IN a po jakých kouscích se koukat v obchodech?

Grafické mixy
Grafické vzory se drží minimalistického stylu. Kombinací vzorů, jako tomu udělal i francouzský dům Dior, ale získáte neobyčejný, téměř Salvatorem Dalí inspirovaný look. Dbejte rovněž na vkusné ladění barev.

Dior

Dior

Dvouřadý kabát
Kabáty jsou jedním ze základních kousků dámského šatníku. Letos zařaďte do hledáčku dvouřadé kabáty nejrůznějších délek. Pokud jste vyšší postavy, můžete zvolit i kabát dlouhý, který vaši výšku podtrhne, jako tomu bylo na přehlídce Chloé.

Chloé

Chloé

Samet
Samet byl doposud zařazován mezi vintage tkaniny používané v osmdesátých letech především na šaty. Letos nabývá velkých úspěchů v obuvnictví nejen u Givenchy.

Givenchy

Givenchy

Pastelové i v zimě
Jemné tóny cukráren vám v sychravém podnebí zvednou náladu. Značka Loewe zvolila tóny růžové a fialové doplněné o tyrkysově zelenou kabelku, která je v kontrastu se stojáčkem roláku.

Loewe

Loewe

Lady Bag
Kabelky, které nosívaly ženy za první světové války, vrátila zpátky na hlavní kolej se svojí kolekcí Miuccia Prada s geometrickými potisky v pastelových barvách. Trendy budou kabelky také béžových a cihlových tónů.

Prada

Prada

Třásně
Od bot jako u Burberry, přes sukně po kabáty. Etnické třásně budou hitem i příští letní sezónu. Nebojte se tedy zainvestovat a pořídit si skvělý semišový kabátek či malé třásňové psaníčko.

main.original.585x0-6

Nesmrtelná černo-bílá
Černo-bílá v jakékoliv podobě na jakémkoliv kousku. Mixujte fantazie s geometrií, lesky s texturami látek. Fantazii se meze nekladou a přitom zůstanete stále v komfortní zóně ne příliš výrazného outfitu.

Foto: WWD; Facebook firem