7 věcí, které z vás udělají dokonalou přítelkyni

/ Redakce

Máte vztah s dokonalým mužem, ale stále něco kazíte? Přečtěte si naše tipy, jak být pro něj ta nejlepší přítelkyně, jakou kdy měl.

1. Buďte upřímná

Spousta žen se bojí nebo stydí partnerovi říkat, co si doopravdy myslí. Jenže pokud má vztah fungovat, musí stát na pevných základech. A ty bez naprosté upřímnosti nepostavíte. Až budete ale říkat třeba i nepříjemnou pravdu, zdržte se vyčítavého tónu a dejte mu šanci, aby vám vše vysvětlil.

2. Nechte ho dýchat

Každý někdy prostě nemá svůj den a stejně tak na tom občas bude i vás přítel. Může za tím být problém v práci, hádka s kamarádem nebo třeba jen únava. V takových chvílích do něj zbytečně neryjte a nechte ho být chvíli o samotě. Až bude chtít, tak za vámi přijde a všechno s vámi probere. A hlavně, nebuďte stíhačka!

3. Buďte parťáci

Spousta žen dělá jednu zásadní chybu – nedělají se svým partnerem „chlapské“ věci. Chce vás vzít na fotbal, ale vás sport moc nezajímá? I tak běžte. Uvidíte, že mu tím uděláte radost.

4. Buďte samostatná

Muž si vás bude vážit, když se o sebe dokážete sama postarat, budete mít své kamarády a své zájmy. Neočekávejte od svého partnera, že bude jediným smyslem vašeho života.

5. Překvapujte ho maličkostmi

Jak partner pozná, že ho opravdu milujete a záleží vám na něm? Dělejte pro něj i drobnosti, na které třeba on nemá chuť nebo čas. Nestíhá si žehlit košile? Udělejte to vy. Překvapte ho večeří, až přijde z práce. Připravte mu do práce jídlo, které má rád. Kupte lístky na koncert jeho oblíbené kapely. Jen tak.

6. Nepodrážejte ho

Občas máme tendence druhé podceňovat nebo si z nich dělat ošklivo srandu. Partnerovi byste to ale dělat neměla. nevyčítejte mu, že má trapné vtipy. Podpořte ho, když se mu nebude dařit v práci. Nesmějte se mu ve společnosti.

7. Buďte pozitivní

Muži milují veselé a optimistické ženy. S žádnou protivou by přece nikdo chodit nechtěl, tak na to pamatujte.