9 outfitů slavných tohoto léta, které nás nadchly

/ Redakce

Léto je v plném proudu a i když je tzv. okurková sezona, redakce Iconiqu bedlivě sleduje slavné tváře v jejich outfitech. Jsou naší inspirací zkusit často kousky, které by nás ani ve snu nenapadly.

Americká zpěvačka a kytaristka Annie Clark je nejen velmi charismatickou osobností, ale rozhodně může kandidovat na první místa módních ikon. Tento černobílý outift rozbitý červenou kabelkou je hodný známky 1.

annie clark

Německá herečka a bývalá modelka Diane Kruger rovněž vsadila na tradiční černobílou kombinaci. Střihově hravé šaty nás hodně baví.

Diane Kruger

Britská modelka Emily Ratajkowski zvolila pro parné dny klasické džínové šortky, ke kterým zvolila velmi zajímavý bílý top vyžadující perfektní postavu, kterou Emily rozhodně má. Navíc vše doplnila o sexy nízké kozačky, které vše povýšily k dokonalosti.

Emily Ratajkowski

Modelka Izabel Goulart nás totálně nadchla svetrem, který nelze přehlédnout a s úzkými bílými kalhotami vytvořil zajímavou módní kreaci.

Isabel Goulart

Americká herečka Kate Bosworth vsadila na záplavu květin, které k létu rozhodně patří.

kate Bosworth

Australská herečka Margot Robbie je v poslední době věrná italskému módnímu domu Gucci. V těchto originálních šatech sklízí náš potlesk.

Margot Robbie

Sophie Oakley nelze nezařadit do top outfitů léta. Barevné maxi šaty bez ramínek se stanou absolutní dominantou jakékoli zahradní party.

Sophie Oakley

Zpěvačka Taylor Swift je v tomto outfitu a vlasové kreaci trochu k nepoznání. My však tleskáme, tento ležérní víkednový outfit nás hodně baví.

Taylor Swift

Foto: Vogue.fr; Facebook.com; Instagram