A jaké jsou podzimní trendy účesů?

/ Redakce

Asociace Hautte Coiffure Française ČR představila novou kolekci účesů podzim-zima 2012/13 s názvem V. O.

Jedná se o kolekci inspirovanou 50. léty a přední čeští kadeřníci ji přivezli přímo z Paříže. Kolekce V. O. nabízí tři střihy, krátký a dlouhý pro ženy a střih pro muže. Všechny účesy se nesou ve jménu elegance, nadčasovosti a originality.

První sestřih, krátké a lehce zvlněné mikádo využívá měděné tóny. Kořínky jsou tmavé a konečky prosvětlené.  Střih pro dlouhé vlasy je extra ženský. Polodlouhé mikádo připomíná plavovlasého andílka. Druhou variantou, kdy jsou vlasy pramínek po pramínku krepované, docílíme extravagantního a glamour objemu. Nová kolekce Haute Coiffure Française staví do protikladu elegantního a retro muže a sofistikovanou a moderní ženu. Převládá elegance a střídmé střihy. Kolekce V. O. odhaluje krásu v originální verzi.

Kolekce V. O. je ve znamení návratu ke stylu 50. let a tehdejších hollywoodských hvězd Twiggy, Brigitte Bardot nebo Liz Taylor, které jsou dodnes symbolem krásy a něžné ženskosti. Vrací se velký objem ve vlasech a dlouhé zvednuté patky či úplně krátké vlasy, obojí působí velmi žensky a sexy a činí to ženy neodolatelnými. Ze svých zkušeností v salonu musím říct, že nás čeká nádherné období krásných žen všech věkových kategorií plné „velkých vlasů, popisuje své dojmy Irena Vavrušková, prezidentka HCF ČR. A Petra Měchurová, kreativní ředitelka asociace, dodává: Kolekce je nádherná a výborně aplikovatelná pro naše klientky. Díky inspiraci 50. lety je velice ženská a slušivá.“

A který sestřih zvolíte vy?


0 Comments

Leave a Comment