Adidas Originals vs. Topshop

/ Redakce

Spolupráce dvou oděvních gigantů pokračuje po loňksém veleúspěchu ve svém tažení také letos. Nově představuje sedm dámských kousků s nádechem luxusu.

Kolekce, kterou najdete v obchodech již od tohoto čtvrtku, vznikla spojením mnoha zajímavých nápadů a dravých myšlenek. Značka sportovního oděvu a obuvi opět sáhla do svých archivů, aby na nich Topshop uplatnil svoji kreativitu. Tímto spojením vznikly unikátní kousky s nádechem historie, bohatého dědictví a také pouličního stylu.

Klasické střihy Adidas Originals včetně celosvětově oblíbených tenisek Superstar, trička s logem trojlístku nebo kalhot s typickými třemy pruhy po stranách, tak dostaly zcela nový nádech i díky přepracování klasického střihu, do kterého se návrháři Topshop pustili.

Adidas Originals vs. Topshop

Adidas Originals vs. Topshop

Kreativní ředitelka značky Topshop, Kate Phelan navíc ke spolupráci dodala: „V této kolekci ožívá naše láska k módě a sportovnímu stylu. Hitem této sezóny bude jednoznačně sportovní klasika a odvážné motivy čísel.“

Jednoduchá monochromatická paleta je oživena sytě červenými detaily v hip-hopovém stylu 80. let. Nelze opomenout motiv časomíry připomínající sportovní historii této světoznámé značky. Asi nejvýraznějším kouskem kolekce je krémová kožená bunda zúženého střihu, stejně tak jsou to zmiňované tenisky Superstar s čirou podrážkou nebo stříbrnými popraskanými efekty.

Adidas Originals vs. Topshop

Adidas Originals vs. Topshop

Pokud vás celý koncept a další zajímavá spolupráce zaujala, buďte 30. dubna v některém z Adidas Concept Store nebo v online obchodě značky Adidas.

Foto: Archiv firmy