Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou přivítala v pátek 10. listopadu 2017 na návštěvě majitele značky KOIL. Marco Leombruni dorazil do Prahy i se svým italským týmem. Návštěva vyvrcholila v prodejně BELTISSIMO ve Slovanském domě, kde italský tým KOIL předvedl ukázku ručního barvení a lakování obuvi.

Značka KOIL byla založena v roce 1928 v italském městu Montegranaro, jež leží v srdci regionu Marche, mecce exkluzivní italské obuvi. Nyní nedaleko svých kořenů v Montegranaru v malebné Ville Luciani sídlí od roku 2012 továrna značky KOIL zvaná Saint Ferry.

Exkluzivní pánská obuv KOIL je vzorem nenucené elegance, jakou zákazníci BELTISSIMA ocení při formálních příležitostech, ale i všedních situacích. Vysoké standarty, prémiov materiály, propracované střihy v autentickém Made in Italy podání a rozpoznatelná identita – to jsou principy značky.

Po tři generace se táhne nit historií značky KOIL vášeň pro práci s kůží a hluboká oddanost řemeslu v podobě nádherné obuvi, kterou ocení znalci kvality a stylu. Chod společnosti má  nyní na starost majitel Marco Leombruni a jeho žena Gloria Guardiani.

Značka KOIL je nedílnou součástí pánské nabídky v prodejnách BELTISSIMO, stejně jako další italské značky zaměřené na pánské zboží jako např. Emporio Armani, Moreschi, Porsche Design nebo Fabi.

Více o Premium Fashion Brands 

Premium Fashion Brands (dále jen PFB) je největší česko-slovenský řetězec s dostupnou luxusní módou. Cílem společnosti je dosáhnout v horizontu tří let obratu až jedné miliardy českých korun. PFB má v České republice aktuálně 10 obchodů italské značky GEOX, tři prodejny Armani Jeans, jednu prodejnu Armani Exchange a čtyři multibrandové módní obchody BELTISSIMO s předními světovými značkami jako např. Longchamp, Porsche Design, Lauren Ralph Lauren, dále prestižní butiky HUGO, Versace Jeans a Trussardi Jeans a čtyři outletové jednotky. Na Slovensku působí PFB v rámci módních obchodů Armani Jeans, Trussardi Jeans, Weekend Max Mara a PennyBlack. S aktivitami společnosti se nově spojila také celosvětově uznávaná topmodelka Linda Vojtová, která se oficiálně stala tváří tohoto řetězce s dostupnou luxusní módou.

Více na www.pfb.cz