Alber Elbaz exkluzivně pro Lancôme

/ Redakce

Jeden z nejlepších současných návrhářů Alber Elbaz si splnil svůj dětský sen, kdy jako mladý muž skupoval pro svoji matku výrobky Lancôme v duty free obchodech na letišti JFK. Vyslyšel přání o spolupráci s touto kosmetickou značkou a připravil letní módní show v podobě extravagantních designů ikonických výrobků Lancôme.

Alber Elbaz navrhl čtyři jedinečné outfity pro čtyři legendární produkty Lancôme. Propůjčil svůj charakteristický rukopis čtyřem celosvětově nejlépe prodávaným řasenkám Lancôme a novým očním stínům Hypnôse, jediným na světě, které mají magnetický aplikátor. Vytvořil limitovanou kolekci, vyšperkovanou do nejmenšího detailu – jako třeba mašle, která zdobí obal. „Vodítkem pro celou kolekci jsou oči, ale také oblé tvary“ vysvětluje sympatický Elbaz. „Tyto flakonky jsou neskutečně zaoblené! To mě inspirovalo. Měl jsem chuť udělat něco kulatého a vtipného“.

alber-elbaz-pr-portrait-2

Hypnôse Doll Eyes je první řasenkou, která vytvoří efekt panenkovských řas. Prodlouží je, pozvedne a zvýrazní oči.  Ve své róbě s červenými srdíčky zahajuje Doll módní přehlídku.

Hypnôse Star je poctou glamouru stříbrného plátna. Oboustranný kartáček vykouzlí Hollywoodský pohled. Obal od Albera Elbaze, s hvězdami v elektrizující modři, z ní dělá bohyni filmových studií.

Hypnôse Drama je řasenka, která vyčaruje neobyčejně hluboký pohled. Konvexní kartáček obalí a oddělí každou řasu, výsledkem je skandální objem. V šatech se zářivě růžovými flamenco puntíky, je Drama ztělesněním vášnivé ženskosti.

Hypnôse. První řasenka na míru. Hypnôse dodává řasám až šestkrát větší objem, podle toho kolikrát použijete její kartáček. Alber Elbaz z ní udělal svou nevěstu a oblékl ji do šatů posetých očima.

Hypnôse Palette je paleta očních stínů, díky jedinečné technologii Wet a magnetickému, velmi přesnému aplikátoru, docílíte libovolně intenzivního líčení. Obal rovněž navrhoval Alber Elbaz a jsou k dostání ve verzi Doll Eyes, Star Eyes a Drama Eyes.

Nakonec, jako vyjádření své slabosti pro výrazné linie a excesivní tvary, přidal Alber Elbaz k této limitované kolekci umělé řasy v ilustrovaném pouzdře, moderní reinterpretaci prvních tradičních obalů Lancôme. Tento doplněk s XXL efektem, plný radostné hojnosti,  je novým prostředkem jak pečovat o krásu módním, zábavným a nenuceným způsobem.

Alber Elbaz je jeden z nejlepších současných návrhářů. Narodil se v Maroku, vyrostl v Izraeli a studoval ve Spojených státech. Se svoji prací začal v New Yorku, odkud se přesunul do Francie, kde svůj geniální talent uplatnil v některých z nejlegendárnějších pařížských domů : od roku 1997 Guy Laroche, o rok později Saint Laurent Rive Gauche. Nyní  již deset let navrhuje pro Lanvin.

hypose-show-sketch-2

Foto:Archiv