-->

All shades of beige: Jak na béžový trend?

/ Lenka Komrsková

Aktuální móda, včetně trendů pro nadcházející sezonu, sice holduje sytě žluté, červené či oranžové a jedním z největších hitů jara se beze sporu stanou neonové odstíny, mezi nejpopulárnější barvy se však dostala i celá paleta neutrálních béžových tónů. A to ve velkém!

Od hlavy až k patě

Béžový styling je už sám o sobě dost jednoduchý, nynější trendy mu však ještě více pomáhají. Klidně se totiž do neutrální tělové můžete zahalit od hlavy až k patě – a to doslova. Šátky na hlavě jsou dalším hitem sezony. Inspiraci najdete u labelu Burberry, Max Mara nebo Dior, přírodního zemitého trendu se však sebejistě ujaly i značky Maison Margiela či Stella McCartney.

Vybavte se, ale ohleduplně

Už je jen na vás, zda zvolíte chic oversize oblek, jemné saténové šaty s trenčkotem či praktický utility overal, všechny varianty jsou správně. Tak si pořiďte více outfitů a střídejte je podle nálady. Kousky v neutrální béžové nepodléhají módním výstřelkům a tak je zcela jistě vynosíte. Pro udržitelný aspekt však myslete i na kvalitu kupovaných modelů. A z jakých kousků vybírat?