Americký Vogue má novou, a vážně překrásnou adresu!

/ Redakce

Když jsem se před měsícem procházela kolem nově postavené budovy One World Trade Center, která hrdě stojí vedle památníků zřícených budov po teroristickém útoku, rozhodně by mě nenapadlo, že stejnou trasu bude mít na programu každý den například Hamish Bowles, André Leon Talley či Anna Wintour.

Je to opravdu tak. Americký Vogue se společně s celým vydavatelstvím Condé Nast oficiálně přestěhoval na Dolní Manhattan. Celkem patnáct let obývali všichni zaměstnanci budovu na adrese 4 Times Square, kterou si jistě vybavíte z mnoha známých amerických filmů.

Nyní ovšem přichází další etapa jejich působení a celé vydavatelství se přestěhovalo do nově postavené budovy – nejvyššího mrakodrapu Severní Ameriky s názvem One World Trade Center přezdívané Freedom Tower.

4445602b7fa64f72b1bf793cf1617f62

Od pondělí patří Condé Nast 20. – 44. patro, do Downtownu zamířilo celkem 18 magazínů a přes 3400 zaměstnanců, kteří se budou na krásu New York City koukat pěkně z vysoka. Vanity Fair například osídlí patro s číslem 41, The New Yorker 28 a Vogue patro 25.

Díky sociální síti Instagram máme k dispozici několik zábavných i zajímavých fotografií, které stěhování zaměstnanců doprovázelo, je zachyceno pouze malé procento z celkem 2800 oranžových plastových krabic plných dokumentů, fotek, knih, oblečení a bot.

stažený soubor (4)

Mezi vyfotografovanými je například evropský editor Hamish Bowles nebo také známý kritik André Leon Talley, který si přivedl na pomoc se stěhováním oranžových krabic zpěváka Will.i.ama. Nechybí ani pohled do nové pracovny samotné Anny Wintour.

qScreen_Shot_2014-11-11_at_10.56.56_AM

Zdroj: Instagram