Aňa Geislerová v hlavní roli Pietro Filipi

/ Redakce

Ve čtvrtek, první březnový den, proběhla prezentace nové jarní kolekce 2012 české značky Pietro Filipi. Nechyběla ani tvář a módní návrhářka této značky známá česká herečka Aňa Geislerová. Celá akce probíhala v největším obchodě této značky v Praze na Národní 31.
Dámská kolekce PIETRO FILIPI je inspirována 50. a 80. lety minulého století.

S invencí kombinuje barvy i styly, rozevláté široké sukně, romantické květinové potisky, pruhované topy, krajky v kontrastu třeba s krátkými pánskými saky nebo ležérními šortkami. Modely září jasnými barvami – červenou, žlutou, růžovou, oranžovou a modrou, ale nechybí přírodní odstíny, ani klasická černá barva v kombinaci s bílou. Tvůrci pracovali s mnoha druhy materiálů – pravou a umělou kůží, hedvábím, bavlnou, polyesterem, lnem, viskózou.

Osobitou kolekci s nekonvenční módou Aňa for pietro with love, tentokrát s názvem All you can eat, opět spoluvytvářela tvář PIETRO FILIPI, herečka Aňa Geislerová. „Koncept all you can eat v sobě zahrnuje představu ženy, která když může, nechá se okouzlit vším. Moje kolekce tentokrát obsahuje jen šaty, ale zato ve všech barvách, délkách, vzorech, denní pracovní i večerní šaty, které pokrývají potřeby i choutky žen.

Pokud navštívíme podnik typu all you can eat většinou ochutnáváme i to, co jsme původně nechtěli, nebojíme se experimentovat a k tomu bych ráda přiměla i zákaznice. Vím, že si zřejmě přišly pro něco praktického, ale proč nezkusit nevšední barvu nebo netypický střih. All you can eat je o příjemném pocitu nasycenosti, kterou doprovází pocit z výhodného nákupu. A s tím pocitem by zákaznice pietra filipi měly odcházet,“ říká Aňa Geislerová.

Název kolekce All you can eat do značné míry inspiroval celkovou koncepci letošní sezóny jaro/léto v PIETRO FILIPI – výlohy vizuálně zpracované designérkou Veronikou Jirouškovou jsou plné cupcakes, zmrzlin, bonbonů a dalších dobrot, které svádí k ochutnání. A také lákavě různorodá nabídka modelů PIETRO FILIPI umožňuje hledat a najít to pravé oblečení pro jakoukoliv příležitost.

 

 

Foto: 2media.cz; pietro-filipi.com

0 Comments

Leave a Comment