Andy Torres pro Mango

/ Monika Kolářová

Španělská značka oděvů Mango je pověstná podporou módních bloggerů, se kterými vytváří různé projekty a originální spolupráce. Málokoho tedy překvapilo, že tváří nové linie Mango Sport se stala jedna z nejúspěšnějších bloggerek, Andy Torres.

O Andy, dlouhonohé brunetce s věčným úsměvem na tváři, jsme si povídali nejen na začátku září. Během několika let se tato mexická slečna, nyní žijící v holandském Amsterodamu, stala jednou z nejpopulárnějších lidí, věnujících se módnímu blogování a myslím, že netřeba ji blíže představovat.

S Mangem pravidelně spolupracuje na různých menších projektech, před dvěma lety spolu s Chiarou Ferragni a Carolinou Engman (pod bloggerskou značkou Werelse) navrhla kolekci doplňků pro jaro 2012 v rámci linie Mango Touch a vyzkoušela si i natočení krátkého videoklipu.

Nyní se Andrea, která prožila své mládí závoděním ve skoku do výšky a dodnes je zapálenou sportovkyní, stala tváří nové kampaně sportovního oblečení, které se může chlubit svojí stylovostí s velkým důrazem na pohodlnost. Linie nabízí kraťasy, legíny, lehké bundy, topy i sportovní tašky, vše v kontrastní černofialové kombinaci a jednoduchého střihu.

Andy tvrdí, že móda a sport jdou ruku v ruce a své dny v posilovně, při večerních hodinách jógy nebo běhu městským parkem, už si nedokáže bez kvalitního oblečení představit.

Foto: Pinterest