Antipearle pro SIMPLE concept store

/ Redakce

Fotografka a designérka Markéta Dlouhá Márová navrhující pod značkou Antipearle obdržela cenu za nejlepší kolekci šperků na letošním Designbloku.

SIMPLE concept store navazuje na předchozí úspěšnou spolupráci s výraznými osobnostmi českého designu. V prosinci 2012 v prostorách tohoto butiku představí kolekci šperků ANTIPEARLE. Součástí nabídky bude vedle kolekce Frutti di Mare také limitovaná edice vytvořená exkluzivně pro SIMPLE concept store, nazvaná jednoduše ANTIPEARLE FOR SIMPLE. Kolekce Frutti di Mare vzdává hold rozmanité podvodní říši. Nepřehlédnutelné  a originální Frutti di Mare nejsou pro tradiční strávníky a stejně tak řada ANTIPEARLE FOR SIMPLE, která z kolekce vychází. Ta zaujme především gurmány, jenž umějí ocenit kvalitní ingredience s příměsí nápadu a exkluzivity.

Limitovaná edice ANTIPEARLE FOR SIMPLE bude obsahovat prsteny, náušnice a náramek z ušlechtilého kovu se speciální černou povrchovou úpravou v kombinaci s perlami. 

Kolekce odráží několik tváří autorky. Do šperků jsem promítla všechny své vášně – cestování, módu a lásku k moři,“ popisuje designérka Markéta. Na pohled ostré hrany a zdánlivě masivní tvary šperků zjemňuje citlivá volba ručně opracovávaných ušlechtilých drahých kovů v kombinaci s osobně vybíranými říčními perlami.

Šperky ANTIPEARLE jsou z mého pohledu výjimečné a jsem potěšen, že můžeme v SIMPLE představit něco absolutně nového, něco, co v Čechách dosud chybělo a navíc je to na světové úrovni,“ dodává Lukáš Loskot, kreativní ředitel SIMPLE.